Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału KPT”
Gmina Kielce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356594
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356594/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:14
- Lokalizacja
- Kielce, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-de86815c-d69f-4039-bce4-e3d3074a8144
- Identyfikator
- 9591815051
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolnictwa wyższego
Wykonawcy
3 przyznane
AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIEWarszawa, PL · lot 0
33 200 PLNAKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIEWarszawa, PL · lot 1
33 200 PLNAKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO Z SIEDZIBĄ W WARSZAWIEWarszawa, PL · lot 2
33 200 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356594 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału KPT”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kielce
1.3.) Oddział zamawiającego: Kielecki Park Technologiczny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 260221840
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Olszewskiego 6
1.5.2.) Miejscowość: Kielce
1.5.3.) Kod pocztowy: 25-663
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@technopark.kielce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.technopark.kielce.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-de86815c-d69f-4039-bce4-e3d3074a81441.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
działalność polegająca na wspieraniu przedsiębiorczości
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału KPT”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-de86815c-d69f-4039-bce4-e3d3074a8144
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356594
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00066512/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.14 Organizacja i przeprowadzenie studiów podyplomowych w ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału KPT”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
W ramach projektu pn. „Wzmocnienie potencjału KPT” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, realizowanego w Działaniu 1.3 „Budowanie potencjału IOB” oraz Priorytecie 1 „Fundusze Europejskie dla konkurencyjnej gospodarki” w programie Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego na lata 2021-2027.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292625
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: KPT-DPR.270.4.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 36215,32 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1) Część nr 1 – studia podyplomowe: DIGITAL MARKETING lub inne odpowiadające minimalnemu zakresowi merytorycznemu – programowi studiów: Cel studiów: Celem studiów podyplomowych z marketingu internetowego jest przekazanie ukazanie kompleksowego oraz praktycznego know-how dotyczącego wykorzystania internetu do celów marketingowych i biznesowych.
Program studiów: Program obejmuje szeroki zakres zagadnień – od zarządzania strategicznego kampaniami e-marketingowymi, przez najnowsze narzędzia e-marketingowe po nowoczesne technologie wykorzystujące AI, IoT, web 3 oraz analitykę danych kampanii onlinowych
i zachowań konsumentów w środowisku cyfrowym.
Korzyści udziału: Studia skierowane są do osób, które zawodowo istnieją w świecie marketingu cyfrowego oraz nowoczesnych technologii opartych na sztucznej inteligencji. W trakcie studiów uczestnicy zdobędą praktyczne umiejętności i specjalistyczną wiedzę niezbędną do podejmowania trafnych decyzji strategicznych, skutecznego zarządzania zespołami i wdrażania innowacyjnych rozwiązań w branży marketingu cyfrowego.
Studia kompleksowo przygotują słuchacza do obejmowania kluczowych ról w e-marketingu - dołączenia do grona liderów, którzy wyznaczają kierunki rozwoju branży.
Liczba uczestników: 1 osoba
4.5.3.) Główny kod CPV: 80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego
4.5.5.) Wartość części: 10132 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2) Część nr 2 – studia podyplomowe: ZARZĄDZANIE MARKETINGOWE lub inne odpowiadające minimalnemu zakresowi merytorycznemu – programowi studiów: Cel studiów: Studia to kompleksowy program ukierunkowany na zdobywanie wiedzy w zakresie nowoczesnych i praktycznych umiejętności
w marketingu, ze szczególnym uwzględnieniem zarządzania marką, komunikacji marketingowej i kreowaniu strategii rynkowych, uwzględniając najnowsze trendy i narzędzia.
Program studiów: Studia na kierunku zarządzanie marketingowe pozwolą uczestników przygotować się na wyzwania rynkowe i świadomie korzystać
z nowoczesnych narzędzi wspierających zarządzanie marketingowe, strategie marketingowe.
Korzyści udziału: Studia pozwalają zdobyć lub uzupełnić wiedzę z zakresu zarządzania i marketingu, przydatną do zarządzania organizacją niezależnie od jej wielkości, pracy na różnych stanowiskach związanych
z marketingiem takich jak menedżer marketingu, Brand Manager, Sales Manager, Customer Experience Manager, Social Media Manager i inne.
Liczba uczestników: 1 osoba
4.5.3.) Główny kod CPV: 80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego
4.5.5.) Wartość części: 9516,66 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3) Część nr 3 – studia podyplomowe: ZARZĄDZANIE PROJEKTEMI SZTUCZNEJ INTELIGENCJI lub inne odpowiadające minimalnemu zakresowi merytorycznemu – programowi studiów: Cel studiów: celem studiów jest dostarczenie wiedzy i umiejętności z zakresu zastosowania sztucznej inteligencji w działalności gospodarczej, administracji i polityce publicznej.
Program studiów: Program studiów podyplomowych obejmuje wprowadzenie do sztucznej inteligencji oraz jej wybrane zastosowania, a także analizę konsekwencji społeczno-ekonomicznych, regulacji prawnych i etycznych związanych z SI.
Korzyści udziału: Uczestnicy zdobędą również wiedzę na temat wdrożenia nowoczesnych technologii w organizacjach oraz zastosowań sztucznej inteligencji różnych w branżach.
Liczba uczestników: 1 osoba
4.5.3.) Główny kod CPV: 80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego
4.5.5.) Wartość części: 9833,33 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4) Część nr 4 – studia podyplomowe: ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI B+R lub inne odpowiadające minimalnemu zakresowi merytorycznemu – programowi studiów: Cel studiów: Studia mają na celu przygotowanie wysoko wykwalifikowanych liderów zdolnych do zarządzania projektami badawczo-rozwojowymi oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań.
Program studiów: Program skupiał się będzie na praktycznych umiejętnościach i zaawansowanej wiedzy z zakresu procesów B+R / R&D, finansowania projektów, ochrony własności intelektualnej oraz skutecznej komercjalizacji wyników badań.
Korzyści udziału: rozwój kompetencji kluczowych dla liderów innowacji i projektów B+R / R&D; możliwość współpracy z ekspertami z branży R&D; zdobycie wiedzy praktycznej, niezbędnej do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w organizacjach i przedsiębiorstwach.
Liczba uczestników: 1 osoba
4.5.3.) Główny kod CPV: 80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego
4.5.5.) Wartość części: 6733,33 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11200 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 11200 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11200 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241005438
7.3.3) Ulica: Jagiellońska 57/59
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-301
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 8600 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 8600 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 8600 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241005438
7.3.3) Ulica: Jagiellońska 57/59
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-301
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 1
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13400 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 13400 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13400 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AKADEMIA LEONA KOŹMIŃSKIEGO
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5241005438
7.3.3) Ulica: Jagiellońska 57/59
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-301
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33200 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2027-12-31Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego na Część 4 nie złożono żadnej oferty, dlatego stosownie do zapisów art. 255 pkt1 ustawy PZP postępowanie na Część 4 zostało unieważnione.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |