Dowożenie dzieci do szkół na terenie Gminy Sobienie-Jeziory
Gmina Sobienie-Jeziory
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356595
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356595/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:14
- Lokalizacja
- Sobienie-Jeziory, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-26bdb6d7-7711-477f-bfe7-a1049a0462e6
- Identyfikator
- 8261144044
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356595 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowożenie dzieci do szkół na terenie Gminy Sobienie-Jeziory
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Sobienie-Jeziory
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582300
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Garwolińska 16
1.5.2.) Miejscowość: Sobienie-Jeziory
1.5.3.) Kod pocztowy: 08-443
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminasj@gminasj.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sobieniejeziory.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-26bdb6d7-7711-477f-bfe7-a1049a0462e61.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowożenie dzieci do szkół na terenie Gminy Sobienie-Jeziory2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-26bdb6d7-7711-477f-bfe7-a1049a0462e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356595
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005976/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowożenie dzieci do szkół na terenie Gminy Sobienie-Jeziory
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00289899
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.04.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest: Dowożenie uczniów do szkół na terenie Gminy Sobienie-Jeziory, polegające na codziennym dowożeniu ok. 477 uczniów w dni nauki szkolnej, z poszczególnych miejscowości do placówek oświatowych podległych Gminie Sobienie-Jeziory:
•Publiczna Szkoła Podstawowa w Sobieniach-Jeziorach, ul. Garwolińska 14, 08-443 Sobienie-Jeziory
•Publiczne Przedszkole w Sobieniach-Jeziorach, ul. Garwolińska 14A, 08-443 Sobienie-Jeziory
•Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach, Warszawice 13, 08-443 Sobienie-Jeziory,
•Publiczna Szkoła Podstawowa w Siedzowie, Siedzów 30A, 08-443 Sobienie-Jeziory
a także odwożeniu uczniów po zajęciach szkolnych, przez okres:
od 1 września 2026 roku do dnia 30 czerwca 2027 r. i od 1 września 2027 roku do dnia 30 czerwca 2028 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 5,94 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 7,83 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 5,94 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: STANISŁAW WASĄŻNIK USŁUGI TRANSPORTOWE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8261014838
7.3.4) Miejscowość: SOBIENIE KIEŁCZEWSKIE DRUGIE
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 934480,80 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2028-06-308.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |