Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 405 przy ul. Na Uboczu 9 w Warszawie – etap II, część administracyjna i sportowa – zamówienie podobne.
MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356604
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356604/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:15
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3efff2bc-5cdc-43e5-b25f-fbe6b6229796
- Identyfikator
- 5252248481
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356604 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 405 przy ul. Na Uboczu 9 w Warszawie – etap II, część administracyjna i sportowa – zamówienie podobne.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA DZIELNICA URSYNÓW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 01525964000138
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Al. Komisji Edukacji Narodowej 61
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-777
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ursynow.wzp@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ursynow.um.warszawa.pl
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Szkoły Podstawowej nr 405 przy ul. Na Uboczu 9 w Warszawie – etap II, część administracyjna i sportowa – zamówienie podobne.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3efff2bc-5cdc-43e5-b25f-fbe6b6229796
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356604
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00325569
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
- Zamówienie podstawowe zostało udzielone w dniu 20.08.2025 r., po przeprowadzeniu postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt. 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych.
- Zamówienie podobne zostało przewidziane w ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego, zostało opublikowane w Biuletynie Zamówień Publicznych w dniu 16.07.2025 r. pod numerem 2025/BZP 00329694/01 i obejmuje roboty ogólnobudowlane, roboty sanitarne oraz roboty elektryczne w części sportowej budynku.
- Wartość zamówienia podobnego wynosi 1 213 531,46 zł netto i nie przekracza przewidzianego w Ogłoszeniu o zamówieniu dla zamówienia podstawowego progu 1 213 531,46 zł netto.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 58/WZP/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja sali gimnastycznej w budynku Szkoły Podstawowej nr 405 przy ul. Na Uboczu 9 w Warszawie w zakresie branży budowlanej, elektrycznej, teletechnicznej i sanitarnej.
ZAKRES ZAMÓWIENIA
- Zabezpieczenie podłogi sportowej tekturą falistą, folią i płytami pilśniowymi;
- Zabezpieczenie folią tablic do koszykówki i pozostałego stałego wyposażenia sali gimnastycznej;
- Wyniesienie i zabezpieczenie pozostałego ruchomego wyposażenia sali;
- Demontaż balustrad schodowych i balkonowych oraz konstrukcji schodów i świetlików stalowych;
- Demontaż balustrady metalowej;
- Demontaż i utylizacja drabinek do ćwiczeń;
- Demontaż i ponowny montaż osłonek z siatki;
- Wykucie z muru kratek wentylacyjnych i obsadzenie kratek wentylacyjnych w ścianach;
- Naprawy ścian i sufitu, usunięcie zacieków oraz uzupełnienie tynków wewnętrznych;
- Przygotowanie podłoża pod malowanie ścian oraz gruntowanie powierzchni ścian i sufitu;
- Trzykrotne malowanie ścian i sufitu farbą akrylową w kolorze zatwierdzonym przez Zamawiającego;
- Dwukrotne malowanie ścian lakierem akrylowym w miejscach podatnych za zabrudzenia;
- Montaż narożników winylowych naklejanych w kolorze zatwierdzonym przez Zamawiającego;
- Przygotowanie podłoża i malowanie istniejących pionów kanalizacji deszczowej wraz z konstrukcją;
- Rozebranie zabudowy pod witrynami EI30 pomiędzy salą gimnastyczną a antresolą;
- Demontaż stalowego karnisza oraz balustrad stalowych na antresoli;
- Zabezpieczenie podłóg antresoli folią;
- Uzupełnienie ścian bloczkami z betonu komórkowego, tynkowanie, przygotowanie podłoża i malowanie ściany od strony antresoli;
- Demontaż stolarki okiennej wraz z kratami okiennymi;
- Montaż okien aluminiowych zgodnie z zestawienie stolarki okiennej stanowiącym Załącznik nr 2 do OPZ;
- Obróbka okien od strony wewnętrznej;
- Obróbka okien od strony zewnętrznej wraz z wykonaniem płyt styropianowych, montażem listew przyokiennych i tynkowaniem;
- Wywiezienie i utylizacja gruzu;
- Sprzątanie sali gimnastycznej i antresoli po wykonanych robotach wraz z myciem zamontowanych okien i witryn;
- Dostawa i montaż kotary grodzącej o wymiarach 7 x 16 m;
- Dostawa i montaż tablicy wyników sportowych wraz z panelem tekstowym;
- Wymiana wpustów dachowych kanalizacji deszczowej;
- Demontaż i ponowny montaż grzejników wraz z wykonaniem prób szczelności;
- Demontaż instalacji elektrycznej sali gimnastycznej wraz z gniazdami wtyczkowymi, puszkami, oprawami natynkowymi i gniazdami bezpiecznikowymi;
- Montaż nowej instalacji elektrycznej wraz z gniazdami, rozdzielnicą modułową nadtynkową z wyposażeniem i podłączeniem zasilania w rozdzielni TS1;
- Wykonanie nowej wewnętrznej linii zasilającej wraz z badaniami, sprawdzeniami i pomiarami;
- Wykonanie uszczelnień ognioochronnych instalacji elektrycznej;
- Wykonanie oświetlenia sali gimnastycznej wraz z pomiarem natężenia oświetlenia;
- Wykonanie pomiarów elektrycznych: impedancji pętli zwarciowej, rezystancji izolacji instalacji elektrycznej, prób działania wyłącznika różnicowoprądowego, pomiar kompletnego obwodu elektrycznego niskoprądowego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45410000-4 - Tynkowanie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45442000-7 - Nakładanie powierzchni kryjących
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TOMASZ ORZECHOWSKI INWEST-TOOR USŁUGI W BUDOWNICTWIE
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5222133750
7.3.3) Ulica: Stanisława Wojciechowskiego 36 lok. 23B
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 02-495
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1408350,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |