Dostawa samochodów dla Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 w Warszawie
ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 2
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356608
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356608/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:16
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-60a4c890-12d9-49b2-acc4-6b1921e573be
- Identyfikator
- 5272856019
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pojazdy silnikowePojazdy elektryczne
Wykonawcy
2 przyznane
CAROLINA CAR COMPANY J. MAJDECKI, M. OLESIŃSKI, P. SÓJKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 0
193 990 PLNCAROLINA CAR COMPANY J. MAJDECKI, M. OLESIŃSKI, P. SÓJKA SPÓŁKA KOMANDYTOWAWarszawa, PL · lot 1
193 990 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356608 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa samochodów dla Zespołu do obsługi
Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 w Warszawie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ DO OBSŁUGI PLACÓWEK OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZYCH NR 2
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 380517823
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Jaktorowska 6
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 01-202
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zpow2.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.zpow2.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-60a4c890-12d9-49b2-acc4-6b1921e573be1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa samochodów dla Zespołu do obsługiPlacówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 w Warszawie
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-60a4c890-12d9-49b2-acc4-6b1921e573be
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356608
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00181213/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Dostawa samochodów dla Zespołu do obsługi Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 2 w Warszawie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu „Zakup samochodów elektrycznych dla służb miejskich m.st. Warszawy” w ramach Krajowego Planu Odbudowy2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00296087
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 2/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 473500 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa samochodu osobowego / Kombi MPV. Wymagania dotyczące samochodu:a) fabrycznie nowe, technicznie sprawne;
b) spełniający definicję pojazdu elektrycznego wskazaną w art. 2 pkt 12) ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1289 z późn. zm.);
c) spełniającego wymagania techniczne określone przez obowiązujące na terytorium Rzeczpospolitej Polski przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy;
d) mającego homologację w rozumieniu ustawy z dnia 14 kwietnia 2023 r. o systemach homologacji pojazdów oraz ich wyposażenia (Dz.U. z 2023 r. poz. 919 z późn. zm.).
Szczegółowy OPZ został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 236750 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakup i dostawa samochodu osobowego / Kombi MPV. Wymagania dotyczące samochodu:a) fabrycznie nowe, technicznie sprawne;
b) spełniający definicję pojazdu elektrycznego wskazaną w art. 2 pkt 12) ustawy z dnia 11 stycznia 2018 r. o elektromobilności i paliwach alternatywnych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1289 z późn. zm.);
c) spełniającego wymagania techniczne określone przez obowiązujące na terytorium Rzeczpospolitej Polski przepisy dla pojazdów poruszających się po drogach publicznych, w tym warunki techniczne wynikające z ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (Dz.U. z 2024 r. poz. 1251 z późn. zm.) oraz rozporządzeń wykonawczych do tej ustawy;
d) mającego homologację w rozumieniu ustawy z dnia 14 kwietnia 2023 r. o systemach homologacji pojazdów oraz ich wyposażenia (Dz.U. z 2023 r. poz. 919 z późn. zm.).
Szczegółowy OPZ został opisany w Załączniku nr 1 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 34100000-8 - Pojazdy silnikowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34144900-7 - Pojazdy elektryczne
4.5.5.) Wartość części: 236750 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193990 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193990 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193990 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CAROLINA CAR COMPANY J. MAJDECKI, M. OLESIŃSKI, P. SÓJKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Prymasa Tysiąclecia 54, 01-242 Warszawa, Oddział Sulejówek, Ul. Trakt Brzeski 170, 05-070 Sulejówek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5272163405
7.3.3) Ulica: Ul. Trakt Brzeski 170
7.3.4) Miejscowość: Sulejówek
7.3.5) Kod pocztowy: 05-070
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193990 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 193990 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 193990 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 193990 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
6.7.) Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach:
zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty środowiskowe
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CAROLINA CAR COMPANY J. MAJDECKI, M. OLESIŃSKI, P. SÓJKA SPÓŁKA KOMANDYTOWA ul. Prymasa Tysiąclecia 54, 01-242 Warszawa, Oddział Sulejówek, Ul. Trakt Brzeski 170, 05-070 Sulejówek
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5272163405
7.3.3) Ulica: Ul. Trakt Brzeski 170
7.3.4) Miejscowość: Sulejówek
7.3.5) Kod pocztowy: 05-070
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 193990 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
obejmujące, zgodnie z art. 96 ustawy: - aspekty srodowiskowe
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
W zakresie Części I i II Wykonawca jest dużym przedsiębiorcą| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |