Modernizacja infrastruktury społeczno - publicznej zniszczonej przez powódź we wrześniu 2024 r. na terenie powiatu brzeskiego – remont ul. Pocztowej i ul. Kopernika w Lewinie Brzeskim
GMINA LEWIN BRZESKI
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356643
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356643/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:22
- Lokalizacja
- Lewin Brzeski, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-80fd4030-ff85-4453-9588-282de6494f71
- Identyfikator
- 7470501909
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356643 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury społeczno - publicznej zniszczonej przez powódź we wrześniu 2024 r. na terenie powiatu brzeskiego – remont ul. Pocztowej i ul. Kopernika w Lewinie Brzeskim
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LEWIN BRZESKI
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412763
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Lewin Brzeski
1.5.3.) Kod pocztowy: 49-340
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lb@lewin-brzeski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lewin-brzeski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-80fd4030-ff85-4453-9588-282de6494f711.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury społeczno - publicznej zniszczonej przez powódź we wrześniu 2024 r. na terenie powiatu brzeskiego – remont ul. Pocztowej i ul. Kopernika w Lewinie Brzeskim2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-80fd4030-ff85-4453-9588-282de6494f71
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356643
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00035848/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.7 Modernizacja infrastruktury społeczno - publicznej zniszczonej przez powódź we wrześniu 2024 r. na terenie powiatu brzeskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
FEO Fundusze Europejskie dla Opolskiego na lata 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00214631
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BI.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 227641,35 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia jest:
a) remont drogi gminnej nr 102449 O tj. ul. Kopernika w Lewinie Brzeskim, położonej na działce nr 831 obręb Lewin Brzeski – miasto. W bezpośrednim sąsiedztwie remontowanej drogi znajdują się tereny zurbanizowane. Przedmiotowa droga gminna o długości 71 mb i zmiennej szerokości od 4,2m do 4,7 m o nawierzchni bitumicznej, jest drogą prowadzącą ruch z Rynku oraz ul. Hallera do ul. Kilińskiego w m. Lewin Brzeski Wykonaniu obustronnego pobocza z kruszywa łamanego Zakres robót budowlanych został określony
w załączonej dokumentacji technicznej, szacunkowym, przedmiarze robót, Szczegółowej Specyfikacji Technicznej;
b) remont drogi gminnej nr 102431 Otj. ul. Pocztowej na działce nr 840 obręb Lewin Brzeski – miasto. Przedmiotowa droga gminna o długości ok. 220 mb i średniej szerokości 6,0 m o nawierzchni bitumicznej, jest drogą prowadzącą ruch z Rynku do drogi powiatowej nr 1508 O tj. ul. Kościuszki w m. Lewin Brzeski. Wzdłuż jezdni zlokalizowane są obustronne chodniki o nawierzchni
z kostki kamiennej, płyt granitowych oraz kostki brukowej betonowej.
Szczegółowo zakres przedmiotu zamówienia oraz wymagania Zamawiającego opisane są w załączonej dokumentacji technicznej (opisy techniczne, plany sytuacyjne, przekroje, przedmiary robót, SST
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 227641,35 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 231620,99 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227641,35 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRAW-BUD S.C. SYLWESTER KRAWCZYK ZBIGNIEW KRAWCZYK
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7471740071
7.3.3) Ulica: Wspólna 7B lokal 1.5
7.3.4) Miejscowość: Opole
7.3.5) Kod pocztowy: 45-837
7.3.6.) Województwo: opolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227641,35 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |