OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ PRZEBUDOWY ODCINKA ULICY WOLNOŚCI W JELENIEJ GÓRZE
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356656
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356656/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:25
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-41806cf5-b54b-423a-a1a9-d0e8edd4ad52
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356656 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ PRZEBUDOWY ODCINKA ULICY WOLNOŚCI W JELENIEJ GÓRZE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: +48 75 75 46 390
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
OPRACOWANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ PRZEBUDOWY ODCINKA ULICY WOLNOŚCI W JELENIEJ GÓRZE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-41806cf5-b54b-423a-a1a9-d0e8edd4ad52
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356656
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040268/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.19 Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej przebudowy ulicy Wolności w Jeleniej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Zrównoważona mobilność miejska w Aglomeracji Jeleniogórskiej” nr FENX.03.01-IP.02-0021/24, działanie FENX.03.01 Transport miejski, priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, w ramach zadania projektowego pn. „Drogi rowerowe w mieście Jelenia Góra”.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261249
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.33.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 356000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej przebudowy odcinka ulicy Wolności wraz z uzyskaniem wymaganych prawem niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji i pozwoleń zezwalających na realizację robót budowlanych.
2. Przedmiot zamówienia podzielony jest na dwa (2) zadania:
1) ZADANIE I – Przebudowa infrastruktury pieszo rowerowej:
a) Przebudowa istniejącego chodnika na ciąg pieszo – rowerowy wzdłuż ulicy Wolności na odcinku od ul. Ludowej do ul. Junaków w kierunku Cieplic - dł. ok. 1,19 km.
b) Przebudowa istniejącego chodnika wzdłuż ul. Wolności na odcinku od ul. Junaków do ul. Cinciały na ciąg pieszo -rowerowy w kierunku centrum - dł. ok. 1,36 km.
Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Zrównoważona mobilność miejska w Aglomeracji Jeleniogórskiej” nr FENX.03.01-IP.02-0021/24, działanie FENX.03.01 Transport miejski, priorytet FENX.03 Transport miejski Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027, w ramach zadania projektowego pn. „Drogi rowerowe w mieście Jelenia Góra”.
2) ZADANIE II – Remont nawierzchni jezdni ul. Wolności na odcinku od ul. Nadbrzeżnej do ul. Junaków w Jeleniej Górze.
Zakres prac objętych Zadaniem dotyczy uszkodzeń nawierzchni powstałych w wyniku powodzi we wrześniu 2024 r.
UWAGA: Wykonawca zobowiązany jest do opracowania jednej dokumentacji projektowo-kosztorysowej z podziałem na dwa (2) zadania, o których mowa powyżej.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 282900,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 771825,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 282900,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZAKŁAD INŻYNIERII LĄDOWEJ I WODNEJ AB – PROJEKT BARTOSZ WÓJCIAKOWSKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6112236366
7.3.3) Ulica: Karola Miarki nr 46
7.3.4) Miejscowość: Jelenia Góra
7.3.5) Kod pocztowy: 58-500
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak
7.4.1.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:
Branża sanitarna i branża elektryczna
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 282900,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 8 miesiące
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Planowany termin zakończenia przedmiotu zamówienia wraz z przekazaniem przez Wykonawcę niezbędnych opinii, uzgodnień i pozwoleń koniecznych do prawidłowego wykonania dokumentacji projektowej wraz z prawomocną decyzją zezwalającą na realizację robót budowlanych – do 8 miesięcy od daty zawarcia umowy tj. do dnia 22.03.2027 r. (data podpisania protokołu odbioru końcowego).2. Wykonawca zobowiązany jest na co najmniej 15 dni roboczych przed terminem, o którym mowa w ust. 1 złożyć kompletną dokumentację projektową celem jej weryfikacji. Przekazanie opracowania stanowiącego przedmiot niniejszej umowy odbędzie się na podstawie wstępnego protokołu zdawczo-odbiorczego, który wymaga podpisania przez przedstawicieli Stron.
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |