Zakup i dostawa sprzętu do magazynu OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026 – etap II

Powiat Nyski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356675
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356675/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-22 14:28
Lokalizacja
Nysa, opolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-410e002f-7ebb-4caf-bc0f-98f34f3a29dc
Identyfikator
7532132088
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Jednostki prądotwórczeKuchnia polowaŁodzie ratunkowePrzyczepySilniki zewnętrzne do napędzania łodziSzalupy półsztywneZbiorniki na wodę

Wykonawcy

3 przyznane

AMR - TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZielonagóra, PL · lot 0
543 128 PLN
TOMASZ GIZATarnowskie Góry, PL · lot 2
146 985 PLN
KRZYSZTOF SIKORSKIŁask, PL · lot 3
111 930 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356675 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i dostawa sprzętu do magazynu OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026 – etap II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Nyski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Nysie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 531412579

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Piastowska 33

1.5.2.) Miejscowość: Nysa

1.5.3.) Kod pocztowy: 48-300

1.5.4.) Województwo: opolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL523 - Nyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: blabuz@powiat.nysa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.spnysa.nv.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://powiat-nysa.ezamawiajacy.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i dostawa sprzętu do magazynu OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026 – etap II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-410e002f-7ebb-4caf-bc0f-98f34f3a29dc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356675

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006251/14/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.5 Zakup i dostawa do magazynu OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025 - 2026 - etap II

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306637

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.272.2.18.2026.BL

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do magazynu OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026.
Przedmiotem zamówienia jest zakup mobilnych agregatów prądotwórczych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

4.5.5.) Wartość części: 447154,47 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do magazynu OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026.
Przedmiotem zamówienia jest zakup kuchni polowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44211400-6 - Kuchnia polowa

4.5.5.) Wartość części: 158536,59 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do magazynu OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026.
Przedmiotem zamówienia jest zakup łodzi ratowniczej oraz pontonu z silnikiem zaburtowym i przyczepą.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 34521400-9 - Łodzie ratunkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

34223300-9 - Przyczepy

42111100-1 - Silniki zewnętrzne do napędzania łodzi

34522400-6 - Szalupy półsztywne

4.5.5.) Wartość części: 133742,28 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń do magazynu OLiOC w ramach Programu Ochrony i Obrony Ludności Cywilnej na lata 2025-2026.
Przedmiotem zamówienia jest zakup elastycznych zbiorników na wodę pitną.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określają załącznik nr 1 do SWZ oraz projektowane postanowienia umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 44611500-1 - Zbiorniki na wodę

4.5.5.) Wartość części: 109943,09 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 11

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 11

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 543128,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1324095,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 543128,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AMR-Tech Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7872111814

7.3.3) Ulica: Zielonagóra, ul. Stobnicka 35

7.3.4) Miejscowość: Obrzycko

7.3.5) Kod pocztowy: 64-520

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 543128,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowania o udzielenie zamówienia na część 2 zostały złożone następujące oferty:
1) oferta nr 1 złożona przez LCG Sp. z o.o., ul. Józefa Zaleskiego 22, 43-400 Cieszyn z ceną 332.096,31 zł brutto,
2) oferta nr 2 złożona przez TRONUS POLSKA Sp. z o.o., Plac Bankowy 2,
00-095 Warszawa z ceną 778.645,35 zł brutto,
3) oferta nr 5 złożona przez AQUAHOLD PROSTA Spółka Akcyjna, ul. Studzienki 22, 32-085 Modlnica z ceną 442.800,00 zł brutto,
4) oferta nr 12 złożona przez Profilexpol Sp. z o.o., ul. Władysława Łokietka 5/2,
70-254 Szczecin z ceną 336.000,00 zł brutto,
5) oferta nr 14 złożona przez Przedsiębiorstwo Handlowe KOGEX Sp. z o.o.,
ul. Myszkowska 16, 52-019 Wrocław z ceną 324.011,52 zł brutto.
Zamawiający na daną część zamówienia przeznaczył kwotę 195.000,00 zł.
Ponieważ ceny wszystkich ofert złożonych na część 2 zamówienia przewyższają kwotę, jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia a zamawiający nie ma możliwości zwiększenia tej kwotę do ceny oferty z najniższą ceną, zamawiający unieważnia przedmiotowe postępowanie na część 2 zamówienia na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy Prawo zamówień publicznych.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 324011,52 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 778645,35 PLN

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 146985,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 494644,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 146985,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo Usługowa "HERO" Tomasz Giza

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6452153136

7.3.3) Ulica: Grodzka 40A

7.3.4) Miejscowość: Tarnowskie Góry

7.3.5) Kod pocztowy: 42-600

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 146985,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 111930,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 276811,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 111930,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PLANDEKI Produkcja i Naprawa Krzysztof Sikorski

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7691230923

7.3.3) Ulica: Orchów 177a

7.3.4) Miejscowość: Łask

7.3.5) Kod pocztowy: 98-100

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 111930,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy