Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej odbudowy kanalizacji deszczowej dla ulicy: Rodzinnej, Obrońców Westerplatte i Juliusza Słowackiego w Jeleniej Górze
MIASTO JELENIA GÓRA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356744
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356744/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:41
- Lokalizacja
- Jelenia Góra, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-038800d1-582c-47c3-924f-14d7db834d56
- Identyfikator
- 6110003899
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356744 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej odbudowy kanalizacji deszczowej dla ulicy: Rodzinnej, Obrońców Westerplatte i Juliusza Słowackiego w Jeleniej Górze
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO JELENIA GÓRA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230821523
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: pl. Ratuszowy 58
1.5.2.) Miejscowość: Jelenia Góra
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-500
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@jeleniagora.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.jeleniagora.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/jeleniagora1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej odbudowy kanalizacji deszczowej dla ulicy: Rodzinnej, Obrońców Westerplatte i Juliusza Słowackiego w Jeleniej Górze2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-038800d1-582c-47c3-924f-14d7db834d56
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356744
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00040268/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.21 Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej odbudowy kanalizacji deszczowej dla ulicy: Rodzinnej, Obrońców Westerplatte i Juliusza Słowackiego w Jeleniej Górze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Odbudowa, przywrócenie funkcjonalności i zwiększenie odporności infrastruktury kanalizacji deszczowej po powodzi z 2024 r. w Jeleniej Górze” nr FENX.09.01-IW.01-0008/25, w ramach działania FENX.09.01 „Odbudowa infrastruktury wodno-ściekowej”, priorytetu FENX.09 „Wsparcie obszarów popowodziowych z Funduszu Spójności” programu Fundusze (...)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312851
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RZ.271.43.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 230585,22 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 0 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZĘŚĆ I - Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej odbudowy kanalizacji deszczowej dla ulicy Rodzinnej i Obrońców Westerplatte w Jeleniej Górze1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej odbudowy kanalizacji deszczowej dla ulicy Rodzinnej i Obrońców Westerplatte w Jeleniej Górze o łącznej długości odcinków 0,45 km.
2. Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Odbudowa, przywrócenie funkcjonalności i zwiększenie odporności infrastruktury kanalizacji deszczowej po powodzi z 2024 r. w Jeleniej Górze”.
3. Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Odbudowa, przywrócenie funkcjonalności i zwiększenie odporności infrastruktury kanalizacji deszczowej po powodzi z 2024 r. w Jeleniej Górze” nr FENX.09.01-IW.01-0008/25, w ramach działania FENX.09.01 „Odbudowa infrastruktury wodno-ściekowej”, priorytetu FENX.09 „Wsparcie obszarów popowodziowych z Funduszu Spójności” programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 82135,80 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
CZEŚĆ II - Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej odbudowy kanalizacji deszczowej dla ulicy Juliusza Słowackiego w Jeleniej Górze1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej odbudowy kanalizacji deszczowej dla ulicy Juliusza Słowackiego w Jeleniej Górze o długości 0,80 km od skrzyżowania z Aleją Wojska Polskiego do skrzyżowania z ulicą Adama Mickiewicza.
2. Zamówienie realizowane jest w ramach zadania budżetowego pn.: „Odbudowa, przywrócenie funkcjonalności i zwiększenie odporności infrastruktury kanalizacji deszczowej po powodzi z 2024 r. w Jeleniej Górze”.
3. Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.: „Odbudowa, przywrócenie funkcjonalności i zwiększenie odporności infrastruktury kanalizacji deszczowej po powodzi z 2024 r. w Jeleniej Górze” nr FENX.09.01-IW.01-0008/25, w ramach działania FENX.09.01 „Odbudowa infrastruktury wodno-ściekowej”, priorytetu FENX.09 „Wsparcie obszarów popowodziowych z Funduszu Spójności” programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-2027”.
Opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Tomie III Specyfikacji Warunków Zamówienia i załącznikach.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
4.5.5.) Wartość części: 148449,42 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wobec faktu, iż jedyna złożona oferta w zakresie Części I przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 u.p.z.p.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 166050,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 166050,00 PLN
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wobec faktu, iż jedyna złożona oferta w zakresie Części II przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, Zamawiający unieważnił przedmiotowe postępowanie na podstawie art. 255 pkt 3 u.p.z.p.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 151290,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 151290,00 PLN
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |