Wymiana pokrycia części dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzyżowie.
Gmina Strzyżów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356763
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356763/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:44
- Lokalizacja
- Strzyżów, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ce9d281d-acab-4b13-9cea-63bcb91db440
- Identyfikator
- 8191562982
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356763 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana pokrycia części dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 2
w Strzyżowie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Strzyżów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 690582200
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przecławczyka
1.5.2.) Miejscowość: Strzyżów
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-100
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL823 - Rzeszowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@strzyzow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.strzyzow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/strzyzow1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana pokrycia części dachu budynku Szkoły Podstawowej nr 2w Strzyżowie.
2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ce9d281d-acab-4b13-9cea-63bcb91db440
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356763
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019391/15/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Wymiana pokrycia dachowego na budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Strzyżowie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00306901
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.271.11.2026.DG
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamówienie obejmuje remont części dachu, kominów, wymianę okien dachowych, rynien.
Zakres inwestycji obejmuje:
- rozbiórkę pokrycia dachowego z blachy nie nadającej się do użytku;
- rozebranie obróbek murów ogniowych, okapów, kołnierzy, gzymsów itp. z blachy nie nadającej się do użytku,
- rozebranie rynny PCV nie nadającej się do użytku,
- wyjęcie okien dachowych 12 szt.,
- rozebranie elementów więźby dachowych – deskowanie dachu z desek w odstępach
– kontrłaty,
- zabezpieczenie budynku przed zalaniem na czas rozbiórki istniejącego dachu,
- ułożenie na krokwiach ekranu zabezpieczającego z folii,
- ołacenie połąci dachu łatami i kontrłatami,
- pokrycie dachu blachą powlekaną dachówkową na łatach,
- montaż rusztu na podłożu z cegieł – pod okucie kominów,
- układanie paneli z blachy trapezowej T7 na gotowym ruszcie – okucie kominów,
- wykonanie obróbek blacharskich z blachy powlekanej,
- obsadzenie metalowych kratek wentylacyjnych,
- montaż rynien dachowych z PCW łączonych na uszczelki,
- osadzenie okien o wymiarach 0,78x1,40 m w połaci dachowej wraz z kołnierzem
i obróbkami ,
- uporządkowanie terenu po zakończeniu robót.
Szczegółowy zakres robót ujęty został w niżej wymienionych dokumentach:
- STWiORB, załącznik nr 10 do SWZ
- przedmiary robót, załącznik nr 11 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45262120-8 - Wznoszenie rusztowań
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421132-8 - Instalowanie okien
45261100-5 - Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261310-0 - Kładzenie zaprawy
45261213-0 - Kładzenie dachów metalowych
45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 292410,16 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 310000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 292410,16 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: CEL-BUD Drogoń Łukasz
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8191442019
7.3.4) Miejscowość: Glinik Dolny
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 292410,16 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-08-20| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |