Remont podłóg oraz wymiana drzwi wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej

GMINA SUCHA BESKIDZKA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356786
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356786/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 14:49
Lokalizacja
Sucha Beskidzka, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d5923e1d-ceff-49dd-80bf-59e609db6fa0
Identyfikator
5521567404
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlane w zakresie szkół podstawowychInstalowanie drzwiKładzenie wykładzin elastycznych

Wykonawcy

1 przyznane

BOGDAN SUDERZakliczyn, PL · lot 0
259 410,85 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356786 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont podłóg oraz wymiana drzwi wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SUCHA BESKIDZKA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181920

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Adama Mickiewicza 19

1.5.2.) Miejscowość: Sucha Beskidzka

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-200

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL219 - Nowotarski

1.5.7.) Numer telefonu: +48338749500

1.5.8.) Numer faksu: +48338749532

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@sucha-beskidzka.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.sucha-beskidzka.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d5923e1d-ceff-49dd-80bf-59e609db6fa0

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont podłóg oraz wymiana drzwi wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d5923e1d-ceff-49dd-80bf-59e609db6fa0

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356786

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00070530/06/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Remont podłóg oraz wymiana drzwi wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00281763

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 242252,18 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane związane remontem podłóg oraz wymianą drzwi wewnętrznych w budynku Szkoły Podstawowej Nr 2 w Suchej Beskidzkiej. Zakres zamówienia obejmuje w szczególności:
- roboty rozbiórkowe demontaż listew przyściennych – 312 mb, zerwanie wykładzin podłogowych wraz z podkładem – 488 m2);
- ułożenie podłogi ślepej z płyt OSB – 488 m2;
- ułożenie wykładziny PCV zgrzewalnej (3 kolory) – 488 m2;
- wymianę drzwi wewnętrznych wraz z ościeżnicami i okuciami – 14 kpl.;
- obróbki tynkarskie i malarskie po montażu drzwi – 42 m2.


Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia (SWZ).

Tam, gdzie w dokumentach zamówienia, zostały wskazane znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, źródło lub szczególny proces, o których mowa w art. 99 ustawy Pzp, należy je traktować jako przykładowe i Zamawiający dopuszcza oferowanie materiałów lub rozwiązań równoważnych pod warunkiem, że zapewnią one realizację robót zgodnie z dokumentacją projektową oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych, funkcjonalnych (użytkowych), wizualnych (estetycznych) oraz jakościowych nie gorszych od założonych w dokumentach zamówienia. Wyrób równoważny nie musi być identyczny z opisanym w SWZ. Powinien natomiast zapewniać zakładane funkcjonalności użytkowe, potwierdzające w pełni przydatność wyrobu do zamierzonego stosowania i poziom ich jakości – niezawodności. Za równoważne należy uznać te materiały, urządzenia lub rozwiązania, których główne parametry, niezbędne do zapewnienia ich zasadniczej funkcji, nie są gorsze od założonych w dokumentach zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45214210-5 - Roboty budowlane w zakresie szkół podstawowych

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259410,85 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 367555,98 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 259410,85 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Handlowo-Usługowa SUDER II Bogdan Suder

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351067535

7.3.3) Ulica: Pakuz 44

7.3.4) Miejscowość: Zakliczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 32-406

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259410,85 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-28

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane