Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Czarnocin – etap III - ...

Gmina Czarnocin

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356818
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356818/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 14:56
Lokalizacja
Czarnocin, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fb0025da-6024-4502-ab8a-f753aa30602c
Identyfikator
6050023070
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie windWindyRoboty murarskie i muroweRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie instalacji elektrycznych

Wykonawcy

1 przyznane

ARTMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTomaszów Mazowiecki, PL · lot 0
264 990,88 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356818 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Czarnocin – etap III - ...

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Czarnocin

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291010033

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Czarnocin 100

1.5.2.) Miejscowość: Czarnocin

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-506

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@czarnocin.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.czarnocin.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/czarnocin

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Czarnocin – etap III - ...

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fb0025da-6024-4502-ab8a-f753aa30602c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356818

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00068277/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja energetyczna budynków użyteczności publicznej w Gminie Czarnocin - etap III

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zadanie współfinansowane z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Działania 2.1 „Efektywność energetyczna – dotacje” Priorytet 2 „Fundusze Europejskie dla środowiska” Programu Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188486

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: BG.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Montaż dźwigu osobowego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku urzędu gminy w Czarnocinie
Przedmiotem niniejszego opracowania jest montaż dźwigu osobowego dla osób z niepełnosprawnościami w budynku urzędu gminy w Czarnocinie na działce nr 588/2 obr. 0006 Czarnocin gmina Czarnocin.
Montaż dźwigu osobowego wymaga wykonania płyty fundamentowej w poziomie istniejących fundamentów, wymurowanie ścian podszybia na kondygnacji piwnicy, wykonanie płyty stropowej w miejscu wyburzonego fragmentu stropu nad piwnicą. Istniejące belki stalowe stropu nad piwnicą opierać będą się częściowo na projektowanych ścianach podszybia

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

42416100-6 - Windy

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

4.5.5.) Wartość części: 351336,02 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Montaż zewnętrznej samonośnej platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku urzędu gminy w Czarnocinie
Przedmiotem zamówienia jest montaż zewnętrznej samonośnej platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku Urzędu Gminy w Czarnocinie na działce nr 588/2 obręb 0006 Czarnocin gmina Czarnocin. Przedmiot zamówienia obejmuje montażu prefabrykowanej zewnętrznej samonośnej platformy pionowej dla osób z niepełnosprawnościami przy budynku Urzędu Gminy o wymiarach rzutu poziomego 1,5 m x 1,5 m i wysokości 1,25 m. Platforma zostanie zlokalizowana przy istniejącej ścianie zewnętrznej budynku, zapewniając osobom niepełnosprawnym dostęp z poziomu chodnika na spocznik parteru budynku.
Powierzchnia zabudowy projektowanego obiektu budowlanego: 2,25 m2
Powierzchnia zabudowy istniejącego budynku: 275,00 m2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45313100-5 - Instalowanie wind

42416100-6 - Windy

45262500-6 - Roboty murarskie i murowe

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.5.) Wartość części: 102989,99 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 264990,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 264990,88 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 264990,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARTMED Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 7731954700

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Tak

7.3.9.) Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani:

Flot Lift Sp. z o.o.
80-462 Gdańsk
Ul. Dywizjonu 303 nr 23
Dostawa i montaż dźwigu platformowego – cz. 1

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 264990,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Podstawą prawną unieważnienia postępowania o udzielenie zamówienia jest art. 255 pkt 3 ustawy Pzp, który stanowi, że „Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty”.
W związku z w/w odrzuceniem oferty Wykonawcy, cena kolejnej oferty najkorzystniejszej przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
W związku z powyższym Zamawiający unieważnia postepowanie na część 2 na podstawie art. 255 pkt 3 w/w ustawy Pzp.

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane