DOSTAWA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I MEDYCZNEGO DO SANATORIUM „OBLĘGOREK”

"Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356830
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356830/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-22 14:58
Lokalizacja
Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-4931b079-826c-4594-9955-a8b536a0abd8
Identyfikator
6550000238
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Aparatura do terapii elektrycznej, elektromagnetycznej i mechanicznejUrządzenia do elektroterapiiPrzyrządy do fizykoterapiiSprzęt do terapii mechanicznejSprzęt gimnastycznyUrządzenia do treningu urozmaiconegoSprzęt do ćwiczeń równowagiStoły medyczneSprzęt dla osób niepełnosprawnychMeble medyczneŁóżka do użytku medycznegoUrządzenia chłodniczeUrządzenia dezynfekujące

Wykonawcy

2 przyznane

RONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 0
42 690,65 PLN
RONOMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWAWrocław, PL · lot 1
19 748,57 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356830 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
DOSTAWA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I MEDYCZNEGO
DO SANATORIUM „OBLĘGOREK”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: "Uzdrowisko Busko-Zdrój" S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000288165

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Gen. F. Rzewuskiego 1

1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@ubz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://www.ubz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ubz.ezamawiajacy.pl/servlet/HomeServlet

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Akcyjna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

DOSTAWA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I MEDYCZNEGO
DO SANATORIUM „OBLĘGOREK”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4931b079-826c-4594-9955-a8b536a0abd8

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356830

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00419549

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: AZ.291.115.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 75815,63 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego do Sanatorium „Oblęgorek” ul. 1 maja 19, 28-100 Busko-Zdrój.
2. Zamówienie obejmuje dostawę wg asortymentu i w ilości wskazanej zgodnie z Załącznikiem Asortymentowo-Cenowym stanowiącym Załącznik nr 1a do SWZ.
3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 5a do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33158000-2 - Aparatura do terapii elektrycznej, elektromagnetycznej i mechanicznej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33158200-4 - Urządzenia do elektroterapii

33155000-1 - Przyrządy do fizykoterapii

33158400-6 - Sprzęt do terapii mechanicznej

37420000-8 - Sprzęt gimnastyczny

37441900-0 - Urządzenia do treningu urozmaiconego

37426000-0 - Sprzęt do ćwiczeń równowagi

33192200-4 - Stoły medyczne

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

4.5.5.) Wartość części: 20729,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego sprzętu rehabilitacyjnego i medycznego do Sanatorium „Oblęgorek” ul. 1 maja 19, 28-100 Busko-Zdrój.
2. Zamówienie obejmuje dostawę wg asortymentu i w ilości wskazanej zgodnie z Załącznikiem Asortymentowo-Cenowym stanowiącym Załącznik nr 1b do SWZ.
3. Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia stanowi Załącznik Nr 5b do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 33192000-2 - Meble medyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

33192100-3 - Łóżka do użytku medycznego

42513200-7 - Urządzenia chłodnicze

33192200-4 - Stoły medyczne

39330000-4 - Urządzenia dezynfekujące

4.5.5.) Wartość części: 55086,63 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42690,66 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 53582,41 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42690,66 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RONOMED SP. Z O.O. SP.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543011655

7.3.3) Ulica: PRZYJAŹNI 52/1U,

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-030

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42690,65 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-10

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 19748,58 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19748,58 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19748,58 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: RONOMED SP. Z O.O. SP.K.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7543011655

7.3.3) Ulica: PRZYJAŹNI 52/1U,

7.3.4) Miejscowość: Wrocław

7.3.5) Kod pocztowy: 53-030

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19748,57 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2025-10-10
2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy