Dostawa, montaż i uruchomienie nowego urządzenia dźwigowego (windy osobowej) w budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. Piastowskiej 7 wraz z usługą okresowych przeglądów i konserwacji windy.
Sąd Rejonowy w Toruniu
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356832
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356832/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-22 14:58
- Lokalizacja
- Toruń, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-794b3d04-f3e4-4a22-9d27-5d71e8f3a400
- Identyfikator
- 9561005241
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356832 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, montaż i uruchomienie nowego urządzenia dźwigowego (windy osobowej) w budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. Piastowskiej 7 wraz z usługą okresowych przeglądów i konserwacji windy.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Toruniu
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000321649
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: W. Warneńczyka 1
1.5.2.) Miejscowość: Toruń
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-100
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL613 - Bydgosko-toruński
1.5.7.) Numer telefonu: 56 67-76-160
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@torun.sr.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.torun.sr.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-794b3d04-f3e4-4a22-9d27-5d71e8f3a4001.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
sądownictwo powszechne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa, montaż i uruchomienie nowego urządzenia dźwigowego (windy osobowej) w budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. Piastowskiej 7 wraz z usługą okresowych przeglądów i konserwacji windy.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-794b3d04-f3e4-4a22-9d27-5d71e8f3a400
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356832
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00079208/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa, montaż i uruchomienie windy osobowej w istniejącym szybie windowym po wcześniejszym demontażu istniejącej windy w budynku Sadu Rejonowego w Toruniu przy ul. Piastowskiej 7
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: G.261.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa, montaż i uruchomienie nowego urządzenia dźwigowego (windy osobowej) w istniejącym szybie windowym po wcześniejszym demontażu istniejącej windy w budynku Sądu Rejonowego w Toruniu przy ul. Piastowskiej 7 wraz z usługą okresowych przeglądów i konserwacji windy.
Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje:
- demontaż, wyrejestrowanie (wycofanie z eksploatacji istniejącej windy w Urzędzie Dozoru Technicznego) i utylizację istniejącego dźwigu osobowego: LK-MRL 630 kg rok produkcji 2007, zamontowanego w budynku Sądu Rejonowego w Toruniu, przy ul. Piastowskiej 7;
- montaż nowego kompletnego dźwigu osobowego w istniejącym szybie wraz z wykonaniem niezbędnych robót towarzyszących i instalacyjnych dla jego prawidłowego funkcjonowania;
- usługa okresowych przeglądów i konserwacji nowo zamontowanej windy.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, właściwości funkcjonalno-użytkowe, wymiary, parametry oraz zakres dostawy i montażu został zawarty w opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej SWZ oraz w zapisach wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42416100-6 - Windy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 259530 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 298890 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 259530 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Conventu sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9522215193
7.3.3) Ulica: Kutrzeby 4
7.3.4) Miejscowość: Sulejówek
7.3.5) Kod pocztowy: 05-071
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 259530 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Zamawiający wymaga realizacji zamówienia w terminie 10 tygodni od dnia podpisania umowy – dotyczy dostawy, montażu i uruchomienia nowego urządzenia dźwigowego. W terminie 60 miesięcy od dnia odbioru zrealizowanego zadania Wykonawca będzie realizował okresowe przeglądy i konserwacje nowo zamontowanego urządzenia dźwigowego.| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |