Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1849R Wolica-Gliniczek- Sądkowa- Dobrucowa w miejscowości Sądkowa.
GMINA TARNOWIEC
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00356885
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00356885/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-22 15:11
- Lokalizacja
- Tarnowiec, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ed92e17-f9e8-4afa-988f-996d126b780b
- Identyfikator
- 6851602771
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356885 z dnia 2026-07-22 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1849R Wolica-Gliniczek- Sądkowa- Dobrucowa w miejscowości Sądkowa.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA TARNOWIEC
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370440399
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 211
1.5.2.) Miejscowość: Tarnowiec
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-204
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 134255500
1.5.8.) Numer faksu: 134255501
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ugtarnowiec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tarnowiec.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zamowienia-publiczne.tarnowiec.eu/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1849R Wolica-Gliniczek- Sądkowa- Dobrucowa w miejscowości Sądkowa.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ed92e17-f9e8-4afa-988f-996d126b780b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356885
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019813/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Przebudowa dróg powiatowych na terenie Gminy Tarnowiec polegających na budowie chodników.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275930
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WG.271.1.9.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 292682,10 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia są prace związane z wykonaniem: Budowy chodnika w ciągu drogi powiatowej Nr 1849R Wolica-Gliniczek- Sądkowa- Dobrucowa w miejscowości Sądkowa.
Zakres prac obejmuje:
- wykonanie kanalizacji deszczowej
- przebudowę zjazdów do posesji
- wykonanie poszerzenia drogi powiatowej
- wykonanie nawierzchni z kostki brukowej betonowej
- wykonanie modernizacji instalacji oświetlenia drogowego wraz z pracami uzupełniającymi,
Zakres prac ujęto w dokumentacji projektowej, specyfikacjach technicznych i przedmiarze prac.
W trakcie realizacji inwestycji Zamawiający zakłada wystąpienie robót tymczasowych związanych jedynie z urządzeniem placu budowy, zachowaniem bezpiecznych warunków użytkowania oraz zabezpieczenia ppoż. występującej w pobliżu elementów infrastruktury drogowej i obszarów leśnych. Koszty wynikające z wykonania powyższych robót oferent zobowiązany jest uwzględnić w cenie sporządzonej oferty
W ramach robót związanych z remontem mostu Wykonawca zapewni czasową organizację ruchu zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, w tym ustawą o drogach publicznych oraz przepisami wykonawczymi dotyczącymi zarządzania ruchem i znaków drogowych. Wykonawca zapewni opracowanie projektu organizacji ruchu przez osobę posiadającą stosowne kwalifikacje, a projekt będzie zawierał plan sytuacyjny, schemat oznakowania pionowego i poziomego, zastosowanie urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego, rozwiązania w zakresie objazdów oraz zapewnienie bezpieczeństwa uczestników ruchu. Wykonawca uzyska wymagane opinie i uzgodnienia, w tym od zarządcy drogi i Policji, a następnie przedłoży projekt do zatwierdzenia właściwemu organowi zarządzającemu ruchem. Po zatwierdzeniu projektu Wykonawca wdroży organizację ruchu w terenie, będzie ją utrzymywał w należytym stanie technicznym zapewniając widoczność i czytelność oznakowania, a w razie potrzeby będzie monitorował i dostosowywał organizację ruchu do postępu robót i zmieniających się warunków. Po zakończeniu prac Wykonawca niezwłocznie usunie oznakowanie tymczasowe i przywróci stałą organizację ruchu w sposób zapewniający bezpieczeństwo użytkowników drogi.
Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za zgodność organizacji ruchu z zatwierdzonym projektem oraz za bezpieczeństwo ruchu drogowego, a wszelkie szkody wynikłe z nieprawidłowego oznakowania lub zabezpieczenia robót obciążają Wykonawcę.
Wykonawca zobowiązany jest do sporządzenia dokumentacji powykonawczej - kompletnego operatu kolaudacyjnego zgodnie z przepisami prawa, wymaganiami dokumentacji przedmiotu zamówienia oraz postanowieniami niniejszej umowy, obejmującego dokumenty potwierdzające jakość użytych materiałów oraz instrukcje obsługi i użytkowania, opracowanego w formie uporządkowanej umożliwiającej łatwe przeglądanie przez Zamawiającego i organy nadzoru budowlanego, przy czym operat powinien być kompletny, opatrzony spisem treści i odpowiednimi adnotacjami technicznymi, i dostarczony w dniu zgłoszenia odbioru robót określonym w umowie.
Zakres prac polega na wykonaniu prac określonych w dokumentacji technicznej oraz w przedmiarze prac uwzględniając charakter prac i miejsce realizacji.
Zakres prac obejmuje również wykonanie prac związanych z wykonaniem organizacji ruchu w tym montażu i utrzymania oznakowania.
Zakres prac do wykonania zawierają: dokumentacja projektowa, przedmiary robót oraz specyfikacja techniczna.
Materiały z rozbiórki nadające się do powtórnego wbudowania należy odwieść na miejsce wskazane przez Inwestora. Pozostałe materiały nieprzydatne do ponownego użycia stają się własnością Wykonawcy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233260-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg pieszych
45232130-2 - Roboty budowlane w zakresie rurociągów do odprowadzania wody burzowej
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 359998,98 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 468791,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 359998,98 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych Sp. z o.o. w Jaśle
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 370441559
7.3.3) Ulica: Jana Pawła II 30
7.3.4) Miejscowość: Jasło
7.3.5) Kod pocztowy: 38-200
7.3.6.) Województwo: podkarpackie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 359998,98 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-22 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |