Renowacja foteli kinowych w ramach projektu pn. "Renowacja foteli kinowych na dużej sali Kina Światowid"

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00356926
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00356926/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-22 15:26
Lokalizacja
Elbląg, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3cc9f92c-5689-4f39-a11a-0d862dcf31de
Identyfikator
5780014019
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi tapicerskieSiedziska teatralneUsuwanie i obróbka odpadów

Wykonawcy

1 przyznane

ANDRZEJ WINNICKIKobylnica, PL · lot 0
278 977,04 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00356926 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Renowacja foteli kinowych w ramach projektu pn. "Renowacja foteli kinowych na dużej sali Kina Światowid"

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Centrum Spotkań Europejskich "Światowid" w Elblągu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000951445

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: plac Kazimierza Jagiellończyka 1

1.5.2.) Miejscowość: Elbląg

1.5.3.) Kod pocztowy: 82-300

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 55 6112050

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@swiatowid.elblag.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.swiatowid.elblag.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://swiatowid-elblag.ezamawiajacy.pl/pn/swiatowid-elblag/demand/302624/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Renowacja foteli kinowych w ramach projektu pn. "Renowacja foteli kinowych na dużej sali Kina Światowid"

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3cc9f92c-5689-4f39-a11a-0d862dcf31de

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00356926

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00230636/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.1 Renowacja foteli kinowych w ramach projektu pn. "Renowacja foteli kinowych na dużej sali Kina Światowid"

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00320124

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: NP.261.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 237405,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie renowacji 323 sztuk foteli kinowych w dużej sali Kina Światowid w siedzibie Zamawiającego. Przez renowację Zamawiający rozumie wykonanie usługi tapicerskiej siedzisk i oparć używanych przez Zamawiającego foteli kinowych (bez podłokietników) wraz z wymianą pianek (wypełnień) siedzisk na nowe i wykorzystaniem obecnych pianek (wypełnień) oparć. Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia odpowiedniej tkaniny obiciowej (zgodnie z parametrami wskazanymi przez Zamawiającego) oraz do zachowania oryginalnego wyglądu przeszyć i numeracji foteli (haft numerów w kolorze złotym). W skład zamówienia wchodzi również demontaż starych elementów foteli (oparć i siedzisk) i utylizacja starych siedzisk, a także montaż nowych elementów foteli (siedzisk i oparć).
Zamówienie realizowane jest w ramach projektu pn. „Renowacja foteli kinowych na dużej Sali Kina Światowid”.
Zamówienie będzie współfinansowane ze środków Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w ZAŁĄCZNIKU NR 1 DO SWZ – OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA.

4.5.3.) Główny kod CPV: 98394000-1 - Usługi tapicerskie

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

39111200-5 - Siedziska teatralne

90510000-5 - Usuwanie i obróbka odpadów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 278977,04 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 282075,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 278977,04 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "REST" Andrzej Winnicki

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8392055648

7.3.3) Ulica: Młyńska

7.3.4) Miejscowość: Kobylnica

7.3.5) Kod pocztowy: 76-251

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 278977,04 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 91 dni

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi