Odprowadzenie wody opadowej z terenów wokół ul. Prusa, Traugutta, Dmowskiego, Republiki Pińczowskiej

MIASTO MŁAWA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357019
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357019/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-22 16:47
Lokalizacja
Mława, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1933daa9-f306-4439-83bb-648e1294e707
Identyfikator
5691760034
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

EM-BRUK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKondrajec Pański 28B/9, PL · lot 0
2 013 378,43 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357019 z dnia 2026-07-22

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Odprowadzenie wody opadowej z terenów wokół ul. Prusa, Traugutta, Dmowskiego, Republiki Pińczowskiej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO MŁAWA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 130377830

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Stary Rynek 19

1.5.2.) Miejscowość: Mława

1.5.3.) Kod pocztowy: 06-500

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL922 - Ciechanowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@mlawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mlawa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1933daa9-f306-4439-83bb-648e1294e707

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Odprowadzenie wody opadowej z terenów wokół ul. Prusa, Traugutta, Dmowskiego, Republiki Pińczowskiej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1933daa9-f306-4439-83bb-648e1294e707

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357019

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-22

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019618/11/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Odprowadzenie wody opadowej z terenów wokół ul. Prusa, Traugutta, Dmowskiego, Republiki Pinczowskiej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

„Zintegrowane przedsięwzięcia infrastrukturalne dostosowujące teren Miasta Mława do zmian warunków pogodowych poprzez poprawę retencji i zarządzanie wodami opadowymi” realizowanego na podstawie umowy nr FEPW.02.02-IW.01-0017/23 z dnia 23.05.2024 r. w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Polski Wschodniej 2021-2027, Priorytet FEPW.02 Energia i klimat, Działania 2.2. Adaptacja do zmian klimatu.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00293261

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WI.271.42.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: Odprowadzenie wody opadowej z terenów wokół ul. Prusa, Traugutta, Dmowskiego, Republiki Pińczowskiej.
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu robót budowlanych polegających na wymianie nawierzchni chodników i jezdni z betonu asfaltowego i na nawierzchnię z kostki betonowej z pasami z ażurowych płyty betonowych wraz z rozsączeniem, umożliwiających przenikanie bezpośrednio do gruntu wód ze spływu powierzchniowego.
2. W postępowaniu można złożyć tylko jedną ofertę, poprzez wypełnienie formularza oferty i dołączenie pozostałych dokumentów, wskazanych w treści SWZ.
3. Dostępność dla osób niepełnosprawnych: jest zapewniona dostępność do ciągów komunikacyjnych poprzez sugerowane przejścia dla pieszych.
4. Wykonanie dodatkowych czynności towarzyszących:
1) doprowadzenie terenu objętego oddziaływaniem inwestycji w trakcie jej realizacji do stanu jak przed rozpoczęciem prac,
2) wywóz oraz utylizacja gałęzi, usuniętych drzew i pozostałych po sprzątaniu terenu śmieci oraz materiałów z rozbiórki,
3) koszt usług geodezyjnych z wykonaniem geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
4) roboty przygotowawcze (np. zabezpieczenie terenu inwestycji, ustawienie obiektów i urządzeń niezbędnych do realizacji przedmiotu zamówienia, zabezpieczenia istniejących obiektów przed uszkodzeniami,
5) opracowanie projektu czasowej organizacji ruchu (nie dotyczy),
6) w zakresie Wykonawcy jest przygotowanie kompletnej dokumentacji odbiorowej celem potwierdzenia gotowości do użytkowania.

Ww. czynności Wykonawca wykonuje we własnym zakresie bez dodatkowego wynagrodzenia. Dla potrzeb realizacji zamówienia Wykonawca zabezpiecza we własnym zakresie dostawę energii oraz inne ewentualne media.
5. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia, obejmujący zakres wskazany w ust. 1 określa dokumentacja zamówienia zawierająca:
1) projekt techniczny,
2) specyfikację techniczną,
3) przedmiar robót.
Wszelkie roboty towarzyszące, należy uwzględnić w kosztach ogólnych budowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 2013378,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 5654567 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 2013378,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EM-BRUK Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5662034242

7.3.4) Miejscowość: Kondrajec Pański

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 2013378,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-22 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane