Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z rozbiegiem do skoku w dal przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli

Gmina Paprotnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357156
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357156/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 07:33
Lokalizacja
Paprotnia, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-b37a4581-8dd6-4ded-ac4f-a6941d4ffe54
Identyfikator
8212433653
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowychRoboty w zakresie usuwania glebyRoboty w zakresie kształtowania terenu

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357156 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z rozbiegiem do skoku w dal przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Paprotnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582523

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: 3 Maja 2

1.5.2.) Miejscowość: Paprotnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 08-107

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@paprotnia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.paprotnia.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://przetargi.paprotnia.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z rozbiegiem do skoku w dal przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-b37a4581-8dd6-4ded-ac4f-a6941d4ffe54

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357156

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00064479/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Budowa boiska wielofunkcyjnego wraz z rozbiegiem do skoku w dal przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Hołubli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00328163

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZI.271.2.4.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie będzie polegało na budowie boiska wielofunkcyjnego o nawierzchni poliuretanowo-gumowej, dedykowanej do gry w siatkówkę oraz inne dyscypliny sportowe, wykonaniu rozbiegu oraz skoczni do skoku w dal, a także wykonaniu ogrodzenia, piłkochwytów oraz infrastruktury towarzyszącej.
Zakres robót obejmuje w szczególności:
- prace przygotowawcze (wytyczenie geodezyjne i inwentaryzację powykonawczą),
- wykonanie bieżni (wykonanie rowków pod krawężniki i ławy krawężnikowe, wykonanie ław betonowych, montaż obrzeży, wykonanie koryta pod konstrukcję bieżni, ułożenie geowłókniny, wykonanie warstw podbudowy i warstwy stabilizującej oraz powierzchni poliuretanowo-gumowej, a także warstwy z piasku amortyzującego upadek),
- wykonanie boiska (zbicie i rozbiórka części nawierzchni asfaltowej, wykonanie koryta pod nową konstrukcję nawierzchni, ułożenie geowłókniny filtracyjno-separacyjnej, wykonanie podbudowy oraz warstwy stabilizującej, a także powierzchni poliuretanowej),
- wykonanie ogrodzenia i piłkochwytów,
- zakup i montaż wyposażenia obiektu
Szczegółowy zakres robót określa projekt zagospodarowania terenu (załącznik nr 6 do SWZ) oraz przedmiar robót (załącznik nr 5 do SWZ), na podstawie, którego Wykonawcy zobowiązani są do opracowania kosztorysu ofertowego.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45212200-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112000-5 - Roboty w zakresie usuwania gleby

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W wyznaczonym terminie składania ofert nie wpłynęła żadna oferta.
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane