Modernizacja budynku Nadleśnictwa Gostynin
NADLEŚNICTWO GOSTYNIN
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00357220
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357220/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 08:01
- Lokalizacja
- Gostynin, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e562568-fae2-44ec-8476-68ba6bca67b5
- Identyfikator
- 7750013298
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357220 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja budynku Nadleśnictwa Gostynin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO GOSTYNIN
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610021949
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Bierzewicka 55
1.5.2.) Miejscowość: Gostynin
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-500
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.7.) Numer telefonu: gostynin@lodz.lasy.gov.pl
1.5.8.) Numer faksu: gostynin@lodz.lasy.gov.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gostynin@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gostynin.lodz.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6e562568-fae2-44ec-8476-68ba6bca67b51.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja budynku Nadleśnictwa Gostynin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e562568-fae2-44ec-8476-68ba6bca67b5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357220
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00012054/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja budynku Nadleśnictwa Gostynin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00261030
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: S.270.4.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 942399,62 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot zamówienia obejmuje roboty budowlane wewnątrz budynku biurowego m.in. - wymiana podłóg w całym budynku, z wyjątkiem piwnicy,
- wymiana instalacji elektrycznych i teletechnicznych w całym budynku z dostosowaniem do lokalizacji stanowisk pracy, z dostosowaniem do obowiązujących przepisów techniczno-budowlanych oraz przeniesienie rozdzielni elektrycznej z drogi ewakuacyjnej na klatce schodowej do wyodrębnionego pomieszczenia w piwnicy budynku,
- szpachlowanie i malowanie ścian wszystkich pomieszczeń, z wyjątkiem piwnicy,
- montaż sufitów podwieszanych w wybranych pomieszczeniach, w celu ukrycia prowadzenia nowych instalacji elektrycznych, teletechnicznych oraz instalacji klimatyzacji,
- wymiana instalacji klimatyzacji z dołożeniem liczby jednostek wewnętrznych w każdym pomieszczeniu biurowym,
- cyklinowanie i lakierowanie stopni schodowych na klatce schodowej,
- wymiana grzejników.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 967687,20 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1199063,03 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 967687,20 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Andrzej Majewski Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane „BUDOMAT”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7750005689
7.3.3) Ulica: ul. Sannicka 21
7.3.4) Miejscowość: Żychlin
7.3.5) Kod pocztowy: 99-320
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-26
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 967687,20 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 180 dni
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |