Modernizacja pomieszczeń higienicznosanitarnych w budynku Zespołu Szkół w Poniatowej

Powiat Opolski

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357253
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357253/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 08:15
Lokalizacja
Opole Lubelskie, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-bd5a3c67-8b92-4224-9728-ad1da631af65
Identyfikator
7171705099
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty murarskieKładzenie płytekKładzenie glazuryRoboty w zakresie stolarki budowlanejTynkowanieRoboty malarskieInstalowanie drzwiWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyRoboty rozbiórkoweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie sufitów podwieszanych

Wykonawcy

1 przyznane

DARIUSZ GUGAŁAKAWĘCZYN 14, PL · lot 0
528 900 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357253 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń higienicznosanitarnych w budynku Zespołu Szkół w Poniatowej

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Opolski

1.3.) Oddział zamawiającego: Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 431019431

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubelska 4

1.5.2.) Miejscowość: Opole Lubelskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 24-300

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski

1.5.7.) Numer telefonu: 81 827 22 60

1.5.8.) Numer faksu: 81 827 22 36

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@opole.lublin.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://opole-lublin.ezamawiajacy.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://opole-lublin.ezamawiajacy.pl/pn/opole-lublin/demand/298287/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pomieszczeń higienicznosanitarnych w budynku Zespołu Szkół w Poniatowej

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bd5a3c67-8b92-4224-9728-ad1da631af65

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357253

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00058317/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.5 Modernizacja pomieszczeń higienicznosanitarnych w budynku Zespołu Szkół w Poniatowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00292371

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IGM.272.13.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: wykonanie robót budowlanych na zadaniu pn. „Modernizacja pomieszczeń higienicznosanitarnych w budynku Zespołu Szkół w Poniatowej”. Adres inwestycji: ul. Fabryczna 16 C, 24 – 320 Poniatowa.
Zakres zamówienia obejmuje w szczególności roboty budowlane polegające na modernizacji pomieszczeń higienicznosanitarnych oraz instalacji w Zespole Szkół w Poniatowej w zakresie części budynku objętego dokumentacją. Zakres objęty zamówieniem obejmuje roboty budowlane we wnętrzu i na zewnątrz budynku.
1. Roboty budowlane obejmują w szczególności:
a. wykonanie ścianek murowanych,
b. wykonanie ścianek w systemie suchej zabudowy,
c. poszerzenie otworów drzwiowych
d. wykonanie posadzek,
e. montaż sufitów podwieszanych,
f. licowanie ścian płytkami,
g. montaż stolarki drzwiowej
h. osadzenie nowych podokienników wewnętrznych,
i. uzupełnienie pokrycia dachowego,
j. wykonanie tynków,
k. malowanie.
2. Roboty rozbiórkowe obejmują w szczególności:
a. rozebranie ścianek,
b. rozebranie posadzek,
c. rozebranie okładzin ściennych z płytek,
d. skucie tynków,
e. zdemontowanie sufitów podwieszanych,
f. zdemontowanie instalacji sanitarnych z armaturą,
g. wykucie z muru ościeżnic,
h. rozebranie komina,
i. demontaż podokienników wewnętrznych.
3. Roboty sanitarne obejmują w szczególności:
a. wykonanie wewnętrznej instalacji wody, kanalizacji sanitarnej, hydrantowej, wentylacji,
b. zakup i montaż przyborów sanitarnych wraz z armaturą,
c. próby szczelności.
4. Roboty elektryczne obejmują w szczególności:
a. wykonanie wewnętrznej instalacji elektrycznej,
b. montaż łączników, gniazd wtykowych, oświetlenia ogólnego,
c. wykonanie pomiarów.
5. Dla tego postepowania zamawiający zamieszcza dokumentację w szerszym zakresie. Zakres robót dla przedmiotowego przetargu jest następujący:
a. roboty demontażowe i rozbiórkowe oraz roboty ogólnobudowlane w pionie łazienek w części głównej budynku,
b. roboty instalacji wody (woda zimna, ciepła, cyrkulacja) w pionie łazienek w części głównej budynku,
c. roboty instalacji kanalizacji sanitarnej w części głównej budynku,
d. roboty uwzględniające wymianę instalacji (woda oraz kanalizacja) w pomieszczeniu pielęgniarki na I piętrze, bez wymiany wyposażenia sanitarnego (umywalki oraz zlewozmywaka),
e. roboty instalacji hydrantowej w części głównej budynku,
f. roboty instalacji wentylacji w pionie łazienek w części głównej budynku,
g. roboty demontażowe i rozbiórkowe oraz odtworzenie posadzki przy montażu podposadzkowej instalacji kanalizacji sanitarnej w części głównej budynku
h. zabudowa instalacji wody i instalacji kanalizacji sanitarnej w pomieszczeniu księgowości (roboty związane z łazienkami w części głównej budynku),
i. roboty instalacji elektrycznej w pionie łazienek w części głównej budynku,
ii. roboty na dachu w obrębie w/w pomieszczeń w związku z prowadzonymi robotami wewnątrz.
6. Pion łazienek w części głównej, o których mowa powyżej obejmuje następujące pomieszczenia na rysunkach wykonawczych:
a. parter: 0.1, 0.2, 0.3, 0.4, 0.5, 0,6
b. I piętro: 1.1, 1.2,1.3, 1.4, 1.5, 1.6, 1.7
c. II piętro : 2.1, 2.2, 2.3, 2.4, 2.5

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45262522-6 - Roboty murarskie

45431000-7 - Kładzenie płytek

45431200-9 - Kładzenie glazury

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 528900,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 677693,10 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 528900,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dariusz Gugała

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7171717978

7.3.4) Miejscowość: Kawęczyn

7.3.6.) Województwo: lubelskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 528900,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane