Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla potrzeb Komisariatu Policji w Strykowie przy ul. Grunwaldzkiej 5
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00357268
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357268/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-23 08:19
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-373765a4-c33f-47ec-8eb4-bed2caf4cd7e
- Identyfikator
- 7260004458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357268 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla potrzeb Komisariatu Policji w Strykowie przy ul. Grunwaldzkiej 5
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470754976
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lutomierska 108/112
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-048
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ld.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/
1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla potrzeb Komisariatu Policji w Strykowie przy ul. Grunwaldzkiej 52.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-373765a4-c33f-47ec-8eb4-bed2caf4cd7e
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357268
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy
3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:
Uzasadnienie prawne - Zamawiający może udzielić zamówienia z wolnej ręki, jeżeli zachodzi co najmniej jedna z następujących okoliczności: dostawy, usługi lub roboty budowlane mogą być świadczone tylko przez jednego wykonawcę z przyczyn technicznych o obiektywnym charakterze, jeżeli nie istnieje rozsądne rozwiązanie alternatywne lub rozwiązanie zastępcze, a brak konkurencji nie jest wynikiem celowego zawężenia parametrów zamówienia;
Uzasadnienie faktyczne - zamówienie może być wykonane tylko przez jednego wykonawcę, nie istnieje inne rozwiązanie na danym terenie w zakresie dostawy wody i odbioru ścieków.Dostarczanie wody i odbiór ścieków realizowane jest przy wykorzystaniu sieci wodociągowo-kanalizacyjnej będącej w posiadaniu i zarządzanej przez Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strykowie. W związku z powyższym na tym terenie zamówienie może być wykonane tylko przez jednego wykonawcę, nie istnieje inne rozwiązanie w zakresie dostawy wody i odprowadzania ścieków.
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: Kb-IV-2380/4/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Dostawa wody i odprowadzanie ścieków dla potrzeb Komisariatu Policji w Strykowie przy ul. Grunwaldzkiej 5
4.5.3.) Główny kod CPV: 41110000-3 - Woda pitna
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Gmina Stryków (w imieniu której występuje Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Strykowie)
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 733-13-07-575
7.3.4) Miejscowość: Stryków
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-25
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 5975,39 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 99 miesiące
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |