Przebudowa drogi leśnej nr 93 w leśnictwie Gąbin
NADLEŚNICTWO ŁĄCK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00357281
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357281/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 08:21
- Lokalizacja
- Łąck, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-96a67a0f-b204-44e1-8d25-3ed78118582f
- Identyfikator
- 7740006902
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane
Wykonawcy
1 przyznane
SŁAWOMIR KONOFALSKIKołoząb 58, Sochocin, PL · lot 0
196 050,01 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357281 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi leśnej nr 93 w leśnictwie Gąbin
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO ŁĄCK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 610021955
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lipowa 4
1.5.2.) Miejscowość: Łąck
1.5.3.) Kod pocztowy: 09-520
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lack@lodz.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://lack.lodz.lasy.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=07c34dc6-c165-4207-b2ad-1f63f762ffea1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa drogi leśnej nr 93 w leśnictwie Gąbin2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-96a67a0f-b204-44e1-8d25-3ed78118582f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357281
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00069058/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Przebudowa drogi leśnej nr 93 w leśnictwie Gąbin
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00280664
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SA.270.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przebudowa drogi leśnej nr 93 w leśnictwie Gąbin, obręb ewidencyjny 0001 Gąbin, numer działki ewidencyjnej 2140.
Parametry techniczne: szerokość jezdni 3,50m.; roboty budowlane będą polegać na karczowaniu pniaków i krzaków, uprzątnięciu pozostałości po ścince drzew, usunięciu gleby, humusu z pasa robót, odtworzenie odwodnienia, rowów przydrożnych, wykonanie jednowarstwowej nawierzchni tłuczniowej z kruszywa łamanego o uziarnieniu ciągłym 0/63mm, z zaklinowaniem grysem kamiennym 2/8mm. Grubość po zagęszczeniu 18cm
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 196050,01 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 303735,35 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 196050,01 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. "OKNEX" - Konofalski Sławomir
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 567-152-66-48
7.3.3) Ulica: KOŁOZĄB 58
7.3.4) Miejscowość: SOCHOCIN
7.3.5) Kod pocztowy: 09-110
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-15
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 196050,01 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-09-30| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |