Nowa mechanika sceny Parku Kultury w Starachowicach

PARK KULTURY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357396
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357396/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-23 08:49
Lokalizacja
Starachowice, świętokrzyskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2b8c0df9-ae95-4dbf-a049-6d127e4b8cb3
Identyfikator
6641037508
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia podnośnikowe i przeładunkoweUsługi instalowania urządzeń wyciągowych i transportowych, z wyjątkiem wind i podnośnikówRoboty instalacyjne elektryczne

Wykonawcy

1 przyznane

SEBASTIAN BUDNIKPoznań, PL · lot 0
798 270 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357396 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Nowa mechanika sceny Parku Kultury w Starachowicach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: PARK KULTURY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 290623242

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Radomska 21

1.5.2.) Miejscowość: Starachowice

1.5.3.) Kod pocztowy: 27-200

1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL721 - Kielecki

1.5.7.) Numer telefonu: 413221602

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: oferty@parkkultury.eu

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: parkkultury.starachowice.eu

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2b8c0df9-ae95-4dbf-a049-6d127e4b8cb3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Nowa mechanika sceny Parku Kultury w Starachowicach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2b8c0df9-ae95-4dbf-a049-6d127e4b8cb3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357396

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00163542/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Nowa mechanika sceny Parku Kultury w Starachowicach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00263198

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: PK.260.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 862800,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę następującego wyposażenia:
1. mosty oświetleniowe – 4 komplety;
2. sztankiety dekoracyjne – 4 komplety, 4 sztuki;
3. układ sterowania mechaniki górnej - 1 komplet, 1 sztuka;
4. instalacja zasilająco – sterująca;
5. kurtyna główna -1 komplet, 1 sztuka;
6. kurtyna horyzontowa– 1 komplet, 1 sztuka;
7. kulisy – 1 komplet, 8 sztuk;
8. lambrekin kurtyny głównej;
9. paludamenty – 1 komplet, 3 sztuki,
10.podkonstrukcje stalowe.

4.5.3.) Główny kod CPV: 42410000-3 - Urządzenia podnośnikowe i przeładunkowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51511000-7 - Usługi instalowania urządzeń wyciągowych i transportowych, z wyjątkiem wind i podnośników

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 798270,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1275510,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 798270,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: SOL SEBASTIAN BUDNIK

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 301079282

7.3.3) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 36C/111

7.3.4) Miejscowość: Olsztyn

7.3.5) Kod pocztowy: 10-450

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-13

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 798270,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy