Dostawa sprzętów komputerowych, elektronicznych i wyposażenia do pracowni szkół powiatowych w ramach projektu pn. „Nowoczesne kształcenie zawodowe (...)” oraz proj. pn. „Szansa dla wszystkich (...)”
Powiat Dzierżoniowski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00523802
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00523802/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-10-01 10:43
- Lokalizacja
- Dzierżoniów, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5427026b-b2d1-4740-b3a3-764335999101
- Identyfikator
- 8822125482
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
3 przyznane
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523802 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa sprzętów komputerowych, elektronicznych i wyposażenia do pracowni szkół powiatowych w ramach projektu pn. „Nowoczesne kształcenie zawodowe (...)” oraz proj. pn. „Szansa dla wszystkich (...)”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiat Dzierżoniowski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717817
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 27
1.5.2.) Miejscowość: Dzierżoniów
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-200
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: starostwo@pow.dzierzoniow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pow.dzierzoniow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5427026b-b2d1-4740-b3a3-7643359991011.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa sprzętów komputerowych, elektronicznych i wyposażenia do pracowni szkół powiatowych w ramach projektu pn. „Nowoczesne kształcenie zawodowe (...)” oraz proj. pn. „Szansa dla wszystkich (...)”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5427026b-b2d1-4740-b3a3-764335999101
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523802
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00022877/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.3 Dostawa sprzętów komputerowych, elektronicznych i wyposażenia do pracowni szkół powiatowych w ramach projektu pn. „Nowoczesne kształcenie zawodowe (...)” oraz pn. „Szansa dla wszystkich (...)”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
W zakresie części nr 1-5: "Nowoczesne kształcenie zawodowe - nowe możliwości”, w zakresie cz. 6-7 projekt pn. „Szansa dla wszystkich – program podniesienia wyników maturalnych uczniów dolnośląskich szkół”2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00418676
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: OR.272.20.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 598986,08 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 558853,67 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 1 - dostawa laptopów i oprogramowania. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30213000-5 - Komputery osobiste
30213200-7 - Komputer tablet
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48322000-1 - Pakiety oprogramowania graficznego
18939000-0 - Torby podręczne
30232000-4 - Sprzęt peryferyjny
4.5.5.) Wartość części: 282392,07 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 2 - dostawa elektronicznego wyposażenia gastronomicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 2 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 39711000-9 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego do użytku ze środkami spożywczymi
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego
39711300-2 - Urządzenia elektrotermiczne
39713100-4 - Zmywarki do naczyń
39711130-9 - Chłodziarki
39711200-1 - Roboty kuchenne
39711310-5 - Elektryczne zaparzacze do kawy
39711320-8 - Elektryczne zaparzacze do herbaty
4.5.5.) Wartość części: 34273,72 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 3 - dostawa sprzętów fiskalnych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 3 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 35126000-3 - Urządzenia do skanowania kodów kreskowych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30142000-6 - Maszyny księgujące i kasy rejestrujące
42994230-1 - Laminatory
30174000-9 - Maszyny produkujące etykiety
39170000-4 - Meble sklepowe
4.5.5.) Wartość części: 23563,62 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 4 - dostawa wyposażenia gastronomicznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 4 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 39221100-8 - Zastawa kuchenna
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
39223000-1 - Łyżki, widelce
39222200-6 - Tacki na żywność
39221200-9 - Zastawa stołowa
39221120-4 - Filiżanki i szklanki
39221110-1 - Naczynia
39221180-2 - Naczynia do gotowania
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
4.5.5.) Wartość części: 21184,04 PLN
Część 5
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 5 - dostawa wyposażenia kosmetycznego i fizjoterapeutycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 5 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 33154000-4 - Urządzenia do mechanoterapii
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33192000-2 - Meble medyczne
39712200-8 - Urządzenia fryzjerskie
31523200-0 - Trwałe znaki informacyjne
38311100-9 - Elektroniczne wagi analityczne
33166000-1 - Przyrządy dermatologiczne
4.5.5.) Wartość części: 45644,92 PLN
Część 6
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 6 - dostawa komputerów stacjonarnych i laptopów. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 6 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 30213300-8 - Komputer biurkowy
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30213100-6 - Komputery przenośne
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
30213000-5 - Komputery osobiste
30214000-2 - Stacje robocze
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
18939000-0 - Torby podręczne
30231300-0 - Monitory ekranowe
30232000-4 - Sprzęt peryferyjny
4.5.5.) Wartość części: 31882,50 PLN
Część 7
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część nr 7 - dostawa sprzętów elektronicznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 7 do SWZ.4.5.3.) Główny kod CPV: 30231320-6 - Monitory dotykowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
32342412-3 - Głośniki
4.5.5.) Wartość części: 119912,80 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 49781,79 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 54272,52 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 49781,79 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Inżynieryjne Martex Marcin Puźniak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6211772122
7.3.4) Miejscowość: Gorzeszów
7.3.6.) Województwo: dolnośląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-11
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 49781,79 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena oferty najkorzystniejszej (tj. 59 079,00 zł) przewyższała kwotę, jaką Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie tej części zamówienia (tj. 30 500,00 zł)
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 42395,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 42395,64 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 42395,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: FHU Intersell Waldemar Płonka
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 9540002349
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-09
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 42395,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
Część 5
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
wszystkie złożone oferty w zakresie tej części podlegały odrzuceniu
SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
Część 6
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 7 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Wykonawca uchylił się od zawarcia umowy.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4
Część 7
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 7)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 91200,64 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 122364,30 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 91200,64 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Grupa E Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6462926077
7.3.4) Miejscowość: Tychy
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 7)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-02
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 91200,64 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące
| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |