Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzji lokalizacji celu publicznego wraz z decyzjami zmieniającymi dla terenu gminyBlachownia – 2026 rok

GMINA BLACHOWNIA

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357505
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357505/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-23 09:11
Lokalizacja
Blachownia, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d0545f02-d01c-4939-8e86-0c0ed52d00dc
Identyfikator
5732867712
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

Wykonawcy

1 przyznane

Ilona PydaBlachownia, PL · lot 0
148 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357505 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzji lokalizacji celu publicznego wraz z decyzjami zmieniającymi dla terenu gminyBlachownia – 2026 rok

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA BLACHOWNIA

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 151398037

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Henryka Sienkiewicza 22

1.5.2.) Miejscowość: Blachownia

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-290

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@blachownia.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://blachownia.bip.net.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://blachownia.logintrade.net/zapytania_email,229400,d447c03c47fef092e73879414e92da57.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzji lokalizacji celu publicznego wraz z decyzjami zmieniającymi dla terenu gminyBlachownia – 2026 rok

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0545f02-d01c-4939-8e86-0c0ed52d00dc

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357505

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041381/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Sporządzanie projektów decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz decyzji lokalizacji celu publicznego wraz z decyzjami zmieniającymi dla terenu gminy Blachownia – 2026 rok

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00206966

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.20.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiot zamówienia – opracowywanie decyzji lokalizacyjnych w zakresie obiektów liniowych i kubaturowych oraz decyzji zmieniających należy opracować zgodnie z obowiązującymi przepisami krajowymi oraz zapisami prawa miejscowego. Zamawiający zakłada opracowanie co najmniej 375 projektów decyzji. Planowany termin realizacji zadania rozpoczyna się z dniem podpisania umowy i kończy z dniem 31 grudnia 2026 roku.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 148500 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148500 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 148500 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Ilona Pyda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5731789861

7.3.4) Miejscowość: Blachownia

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-15

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 148500 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

Od 2026-05-15 do 2026-12-31
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi