Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania: “Dostosowanie budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Ogarnej w Gdańsku w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnością”
Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00357529
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357529/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-23 09:15
- Lokalizacja
- Gdańsk, pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0ae08ac2-f04f-4bc2-bbe5-19d4d2a5c537
- Identyfikator
- 5840203274
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357529 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania: “Dostosowanie budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Ogarnej w Gdańsku w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnością”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Dyrekcja Rozbudowy Miasta Gdańska działająca w imieniu i na rzecz Gminy Miasta Gdańska
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000168372
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Żaglowa 11
1.5.2.) Miejscowość: Gdańsk
1.5.3.) Kod pocztowy: 80-560
1.5.4.) Województwo: pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL633 - Trójmiejski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: drmg@gdansk.gda.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.drmg.gdansk.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/drmg_gdansk1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania: “Dostosowanie budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Ogarnej w Gdańsku w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnością”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0ae08ac2-f04f-4bc2-bbe5-19d4d2a5c537
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357529
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00046229/49/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Opracowanie dokumentacji projektowej wraz z nadzorem autorskim dla zadania: “Dostosowanie budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Ogarnej w Gdańsku w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnością”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00284038
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 63/BZP-U.510.51.2026/MKL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego dla zadania pod nazwą: “Dostosowanie budynku Pałacu Młodzieży przy ul. Ogarnej 56 w Gdańsku w zakresie dostępności dla osób z niepełnosprawnością”.
2. Zadanie zostało podzielone na 2 etapy:
I etap zadania:
Opracowanie szczegółowej koncepcji obejmującej budynek Pałacu Młodzieży przy ul. Ogarnej 56 w Gdańsku, wraz z przyległym do niego terenem zewnętrznym, w celu określenia możliwości przebudowy lub rozbudowy w ramach stworzenia warunków w zakresie dostępności do obiektu dla osób ze szczególnymi potrzebami, w tym osób niepełnosprawnych oraz osób starszych.
II etap zadania:
Opracowanie kompletnej dokumentacji projektowej, obejmującej zakresem wdrożenie rozwiązań przyjaznych wszystkim użytkownikom przestrzeni placówki oświatowej, tj. Pałacu Młodzieży położonego przy ul. Ogranej 56 w Gdańsku o zróżnicowanych ograniczeniach w mobilności i percepcji, w tym osobom z niepełnosprawnością oraz osobom starszym, zwanym dalej „osobami ze szczególnymi potrzebami” w oparciu o przepisy ustawy z dnia 19 lipca 2019 r. o zapewnieniu dostępności osobom ze szczególnymi potrzebami i wymogi wynikające z innych przepisów, wraz z uzyskaniem wszystkich uzgodnień oraz decyzji administracyjnych, warunkujących wykonanie robót budowlanych na podstawie opracowanej dokumentacji, w tym uzyskanie ostatecznej i prawomocnej decyzji o zatwierdzeniu projektu i uzyskania pozwolenia na budowę.
3. Szczegółowy zakres zamówienia oraz warunki realizacji zostały określone
w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 7 do SWZ. Pozostałe warunki realizacji zamówienia zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 217500,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 649150,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 217500,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Kremer Graf Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5833548687
7.3.3) Ulica: ul. Tytlewskiego 48
7.3.4) Miejscowość: Gdańsk
7.3.5) Kod pocztowy: 80-169
7.3.6.) Województwo: pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 217500,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 147 dni
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |