Dowóz dzieci i uczniów do jednostek oświatowych z terenu gminy Ostroróg
GMINA OSTRORÓG
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00357649
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357649/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-23 09:40
- Lokalizacja
- Ostroróg, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-37cd4a53-53be-4d06-9799-1946e940ccf6
- Identyfikator
- 7872079111
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357649 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Dowóz dzieci i uczniów do jednostek oświatowych z terenu gminy Ostroróg
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA OSTRORÓG
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258253
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wroniecka 14
1.5.2.) Miejscowość: Ostroróg
1.5.3.) Kod pocztowy: 64-560
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL418 - Poznański
1.5.7.) Numer telefonu: +48 61 29 31 710
1.5.8.) Numer faksu: +48 61 29 31 712
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ostrorog.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ostrorog.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/ostrorog1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dowóz dzieci i uczniów do jednostek oświatowych z terenu gminy Ostroróg2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-37cd4a53-53be-4d06-9799-1946e940ccf6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357649
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041874/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Dowóz dzieci i uczniów do jednostek oświatowych z terenu gminy Ostroróg
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00220370
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RG.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 570096,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest usługa polegająca na bezpiecznym i punktualnym dowozie dzieci 5 i 6 letnich oraz uczniów z terenu gminy Ostroróg do jednostek oświatowych oraz ich powrót do domu, w czasie jednego roku szkolnego 2026/2027 tj. w okresie od 01 września 2026 roku do 25 czerwca 2027 roku.
Zakres zamówienia obejmuje dowóz i odwóz dzieci 5 i 6 – letnich do Przedszkola „Miś Uszatek” w Ostrorogu (adres siedziby przedszkola: 64-560 Ostroróg, ul. Wroniecka 12), oraz uczniów do Szkoły Podstawowej im. Jana Ostroroga w Ostrorogu (adres siedziby szkoły: 64-560 Ostroróg, ul. Jana Ostroroga 14) z terenu gminy Ostroróg, po drogach o nawierzchni utwardzonej lub asfaltowej wraz z opieką zapewnioną przez Wykonawcę zgodnie z opisem tras. Przewidywana tygodniowa liczba kilometrów wynosi ok. 1688.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w załączniku nr 1 do niniejszej SWZ – Opis Przedmiotu Zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 615703,68 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 615703,68 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 615703,68 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Matmich-BUS Przewóz Osób Mateusz Michalak
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7871774352
7.3.3) Ulica: Długa 24
7.3.4) Miejscowość: Szamotuły
7.3.5) Kod pocztowy: 64-500
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 615703,68 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-09-01 do 2027-06-258.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |