Przedmiotem zamówienia budowa przyłącza kanalizacyjnego oraz przyłącza wodociągowego do budynku siedziby ZGN przy ul. Trakt Lubelski 355 w Warszawie.
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00523866
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00523866/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-10-01 10:53
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d1433906-25d5-4d6e-ad04-63d5f37d17ff
- Identyfikator
- 9520007786
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523866 z dnia 2024-10-01 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przedmiotem zamówienia budowa przyłącza kanalizacyjnego oraz przyłącza wodociągowego do budynku siedziby ZGN przy ul. Trakt Lubelski 355 w Warszawie.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wawer m. st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010836340
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Trakt Lubelski 353
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 04-667
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.7.) Numer telefonu: 22 277 35 00
1.5.8.) Numer faksu: 22 277 35 67
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: wawer.zgn@um.warszawa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zgn-wawer.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
zgn-wawer.ezamawiający.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administrowanie zasobem m. st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przedmiotem zamówienia budowa przyłącza kanalizacyjnego oraz przyłącza wodociągowego do budynku siedziby ZGN przy ul. Trakt Lubelski 355 w Warszawie.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d1433906-25d5-4d6e-ad04-63d5f37d17ff
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523866
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00066105/10/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.15 Przyłącza wod-kan do budynków
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00495815
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 660/662/NZ/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na:
- wykonanie barierek ochronnych;
- rozebranie nawierzchni z kostki brukowej;
- wykonanie wykopów liniowych o ścianach pionowych;
- pełne umocnienie pionowych ścian wykopów;
- zabezpieczenie i oznakowanie terenu budowy zgodnie z obowiązującymi przepisami;
- budowa rurociągu kanalizacyjnego wraz z budową studzienek kanalizacyjnych;
- dokonanie zgłoszenia budowy przyłączy do MPWiK;
- wykonanie dokumentów odbioru przyłącza, w tym: protokołu kontroli i odbioru technicznego oraz inwentaryzację geodezyjną powykonawczą przyłącza kanalizacyjnego wraz ze zgłoszeniem do MPWiK w celu dokonania odbioru;
- zapewnienie i zorganizowanie odbiorów robót zanikowych (przed zasypaniem) przez służby MPWiK S.A. oraz przedstawicieli zamawiającego;
- opracowanie w trzech egzemplarzach dokumentacji powykonawczej wraz ze szkicami oraz inwentaryzacją geodezyjną - przekazanie jednego egzemplarza do Zamawiającego wraz z protokołem odbioru podpisanym przez MPWiK, Wykonawcę oraz przedstawicieli Zamawiającego;
- odtworzenie nawierzchni terenu wykonywania robót oraz terenu zaplecza;
- Zasypanie wykopów i zagęszczenie gruntu.
Wszelkie roboty budowlane nalezy wykonać zgodnie ze:
- Dokumentacją projektową,
- Kosztorysami ofertowymi,
- Specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót;
- Wymaganiami Zamawiającego ujętymi w opisie przedmiotu zamówienia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają dokumentacja projektowa, kosztorysy ofertowe stanowiące załączniki nr 3; 3A do SWZ, opis przedmiotu zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca załącznik nr 1A do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę ,którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówieniaSEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 161936,19 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 161936,19 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 161936,19 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
| 2024-10-01 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |