Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa wraz z termomodernizacją budynku komunalnego w miejscowości Starawieś

GMINA LIW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357737
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357737/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 09:59
Lokalizacja
Węgrów, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-8700c4de-e31e-42ea-833f-ff8ac150457d
Identyfikator
8241709709
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty instalacyjne hydrauliczneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne w budynkachInstalowanie centralnego ogrzewania

Wykonawcy

1 przyznane

CEZARY ROBAKWęgrów, PL · lot 0
249 480 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357737 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa wraz z termomodernizacją budynku komunalnego w miejscowości Starawieś

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA LIW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582167

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Adama Mickiewicza 2

1.5.2.) Miejscowość: Węgrów

1.5.3.) Kod pocztowy: 07-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL925 - Siedlecki

1.5.7.) Numer telefonu: 25 3081250

1.5.8.) Numer faksu: 25 792 33 62

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetarg@liw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.liw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-8700c4de-e31e-42ea-833f-ff8ac150457d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa wraz z termomodernizacją budynku komunalnego w miejscowości Starawieś

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-8700c4de-e31e-42ea-833f-ff8ac150457d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357737

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00049589/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.7 Przebudowa, rozbudowa, nadbudowa wraz z termomodernizacją budynku komunalnego w miejscowości Starawieś

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00286669

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP 271.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest inwestycja pn. „Przebudowa , rozbudowa, nadbudowa wraz z termomodernizacją budynku komunalnego w miejscowości Starawieś”.
2. Zakres prac obejmuje przebudowę wraz z termomodernizacją budynku komunalnego- remont istniejącego budynku mieszkalnego dwu-lokalowego, polegająca na zmniejszeniu okna w pokoju mieszkalnym, dobudowie przewodu kominowego w pomieszczeniu kotłowni oraz przebudowie dachu jednospadowego w celu możliwości jego docieplenia. Przewidziano wymianę zewnętrznej stolarki okiennej i drzwiowej i docieplenie elewacji styropianem. W celu rozdzielenia samodzielności lokali przewidziano demontaż wspólnego źródła ciepła i montaż dwóch niezależnych piecy o mocy po 11,2 kW na biomasę oraz wykonanie dwóch niezależnych obiegów c.o. dla poszczególnych lokali.
Szczegółowy zakres opracowania opisuje załączona dokumentacja wraz z przedmiarami robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 249480,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 352272,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 249480 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WorBud Cezary Robak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8241170340

7.3.3) Ulica: Zwycięstwa 6/1

7.3.4) Miejscowość: Wegrów

7.3.5) Kod pocztowy: 07-100

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 249480,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane