Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na ogólnodostępnych placach zabaw na terenie Miasta i Gminy Skawina

Gmina Skawina

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357767
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357767/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-23 10:07
Lokalizacja
Skawina, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5d56967f-10d4-4011-805a-5240f67e2926
Identyfikator
6791023301
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie placów zabawSprzęt do ćwiczeń fizycznychRoboty w zakresie kształtowania placów zabaw

Wykonawcy

6 przyznanych

NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL
NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL
NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL
NOVUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSzczytno, PL

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357767 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na ogólnodostępnych placach zabaw na terenie Miasta i Gminy Skawina

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Skawina

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 351555588

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Skawina

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-050

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@gminaskawina.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.malopolska.pl/umigskawina

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d56967f-10d4-4011-805a-5240f67e2926

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na ogólnodostępnych placach zabaw na terenie Miasta i Gminy Skawina

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d56967f-10d4-4011-805a-5240f67e2926

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357767

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078724/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.4 Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na ogólnodostępnych placach zabaw na terenie Miasta i Gminy Skawina

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00221785

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.19.GK.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 306350,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I – Dostawa i montaż urządzenia zabawowego na placu zabaw w Parku Miejskim w Skawinie.
Przedmiotem zamówienia dla Części I jest demontaż starego urządzenia wraz z utylizacją oraz dostawa i montaż nowego urządzenia zabawowego na ogólnodostępnym placu zabaw zlokalizowanym na dz. o nr ew. 3155/10 w Parku Miejskim w Skawinie. Szczegółowy zakres dostaw dla Części I zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 95000,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II – Dostawa i montaż urządzenia zabawowego na placu zabaw przy ul. Wyspiańskiego w Skawinie.
Przedmiotem zamówienia dla Części II jest dostawa, montaż zestawu zabawowego wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej z piasku na ogólnodostępnym placu zabaw zlokalizowanym na dz. o nr ew. 4888/1 przy ul. Wyspiańskiego w Skawinie. Szczegółowy zakres dostaw dla Części II zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 42700,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część III – Dostawa i montaż urządzenia zabawowego oraz wielokąta sprawnościowego na placu zabaw przy ul. Bukowskiej w Skawinie.
Przedmiotem zamówienia dla Części III jest dostawa i montaż zestawu zabawowego oraz wielokąta sprawnościowego na ogólnodostępnym placu zabaw na działce o nr ew. 5444/26 przy ul. Bukowskiej w Skawinie.
Szczegółowy zakres dostaw dla Części III zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 52700,00 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część IV – Dostawa i montaż urządzeń zabawowych na ogólnodostępnych placach zabaw na terenie Gminy Skawina
Przedmiotem zamówienia dla Części IV jest dostawa i montaż urządzeń zabawowych na ogólnodostępnych placach zabaw na terenie Gminy Skawina w podziale na 6 zadań.
Zadanie nr 1 - dostawa i montaż zjazdu linowego na ogólnodostępnym placu zabaw zlokalizowanym na działkach o nr ew. 3919/41 i 3919/42 przy ul. Witosa w Skawinie.
Zadanie nr 2 - dostawa i montaż karuzeli tarczowej na ogólnodostępnym placu zabaw zlokalizowanym na działce o nr ew. 1868/6 w Woli Radziszowskiej.
Zadanie nr 3 - dostawa i montaż huśtawki wagowej na ogólnodostępnym placu zabaw zlokalizowanym na działce o nr ew. 323/1 w Gołuchowicach.
Zadanie nr 4 - dostawa i montaż piaskownicy z żaglem oraz stołu do gry w szachy na ogólnodostępnym placu zabaw zlokalizowanym na działce o nr ew. 656/13 w Wielkich Drogach.
Zadanie nr 5 - dostawa i montaż huśtawki podwójnej zlokalizowanej na placu zabaw na dz. o nr ew. 2440/2 przy ul. Spółdzielczej w Skawinie.
Zadanie nr 6 - dostawa i montaż bujaka na ogólnodostępnym placu zabaw zlokalizowanym na dz. o nr ew. 670/1 przy ul. Wojska Polskiego w Skawinie.
Szczegółowy zakres dostaw dla Części IV zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 58000,00 PLN

Część 5

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część V – Dostawa i montaż urządzenia zabawowego na placu zabaw przy ul. Kwiatowej w Skawinie
Przedmiotem zamówienia dla Części V jest dostawa i montaż zestawu zabawowego na ogólnodostępnym placu zabaw zlokalizowanym na dz. o nr ew. nr 346/16 przy ul. Kwiatowej w Skawinie. Szczegółowy zakres dostaw dla Części V zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

4.5.5.) Wartość części: 24150,00 PLN

Część 6

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część VI – Dostawa i montaż zestawu na siłowni zewnętrznej przy ul. Jana Pawła II w Skawinie.
Przedmiotem zamówienia dla Części VI jest dostawa, montaż zestawu siłowni zewnętrznej przy ul. Jana Pawła II w Skawinie wraz z wykonaniem nawierzchni bezpiecznej amortyzującej upadek ze żwiru. Szczegółowy zakres dostaw dla Części VI zamówienia zawarty został w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik do SWZ dostępnej na stronie internetowej prowadzonego postępowania.

4.5.3.) Główny kod CPV: 37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

37440000-4 - Sprzęt do ćwiczeń fizycznych

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

4.5.5.) Wartość części: 33800,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43276,48 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 71922,02 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 51621,27 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280250174

7.3.3) Ulica: Gnieźnieńska 2 a

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 51620,92 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-17

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Uzasadnienie faktyczne
W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone 4 oferty przez następujących Wykonawców: Nolmo Sp. z o. o., 1 Maja 35, 41-706 Ruda Śląska, ATUT Place Zabaw, ul. Leśmiana 5, 62-050 Mosina, Grupa EPX Paweł Matera, 39-205 Pustków 288, NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Gnieźnieńska 2A , 12-100 Szczytno.
W toku badania i oceny ofert Zamawiający odrzucił wszystkie złożone oferty.
W związku z tym, że w postępowaniu nie pozostała żadna oferta niepodlegająca odrzuceniu, zaistniała obligatoryjna przesłanka do unieważnienia postępowania.
Uzasadnienie prawne
Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 35109,46 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 56099,18 PLN

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 39820,81 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 77159,13 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 39820,81 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280250174

7.3.3) Ulica: Gnieźnieńska 2 a

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 39820,81 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-17

Część 5

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 5)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 11869,43 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 24200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 11869,43 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280250174

7.3.3) Ulica: Gnieźnieńska 2 a

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 5)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 11869,43 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-17

Część 6

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 6)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 25805,97 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 36875,34 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 25805,97 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 280250174

7.3.3) Ulica: Gnieźnieńska 2 a

7.3.4) Miejscowość: Szczytno

7.3.5) Kod pocztowy: 12-100

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 6)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 25805,97 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-09-17
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy