Remonty nawierzchni czterech dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Jeleśnia.

Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Nadleśnictwo Jeleśnia

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357811
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357811/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 10:14
Lokalizacja
Jeleśnia, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5a999740-efb9-4259-b00e-c6430c29f06b
Identyfikator
5530102780
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

4 przyznane

WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL · lot 0
43 535,16 PLN
WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL · lot 1
57 154,45 PLN
WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL · lot 2
26 045,73 PLN
WOJCIECH GAWEŁWęgierska Górka, PL · lot 3
33 532,88 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357811 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty nawierzchni czterech dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Jeleśnia.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Państwowe Gospodarstwo Leśne LP Nadleśnictwo Jeleśnia

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 071001955

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Suska 5

1.5.2.) Miejscowość: Jeleśnia

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-340

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski

1.5.7.) Numer telefonu: + 48 33 8636 131

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jelesnia@katowice.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jelesnia.katowice.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5a999740-efb9-4259-b00e-c6430c29f06b

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty nawierzchni czterech dróg leśnych na terenie Nadleśnictwa Jeleśnia.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5a999740-efb9-4259-b00e-c6430c29f06b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357811

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00118764/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont dróg leśnych usuwanie szkód powodziowych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00249288

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: S.270.10.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1 – Remont drogi leśnej „Brukówka” w leśnictwie Korbielów w ramach likwidacji szkód powodziowych.

Roboty dotyczą pięciu odcinków drogi (odcinek 1 - 220,0 m, odcinek 2 - 70,0 m, odcinek 3 - 63,0 m, odcinek 4 – 40,0 m, odcinek 5 – 120,0 m) o łącznej długości 513,00 m, które zostały uszkodzone w wyniku powodzi.
Uszkodzeniu uległa warstwa nawierzchni tłuczniowej o średniej gr. 10 cm. Uszkodzenia obejmują wypłukanie nawierzchni tłuczniowej, utworzenie się kolein oraz naniesienie kruszywa na jezdnie i pobocza.
Remont drogi przebiegać będzie po śladzie drogi istniejącej i ma na celu wykonanie nowej nawierzchni tłuczniowej o frakcji 0/31.5 mm na całej szerokości jezdni 3,0 m. - o średniej grubości 10 cm, uformowanie spadków i zawałowanie.
Pochylenie podłużne i poprzeczne zostanie bez zmiany - z dostosowaniem do istniejącej jezdni. Rzędne nawierzchni jezdni pozostają bez zmian. Po wykonaniu nawierzchni należy uformować pobocza ziemne.
W wyniku wykonania remontu nawierzchni, parametry techniczne przedmiotowej drogi nie ulegną zmianie.
Dane charakterystyczne przyjętych rozwiązań technicznych
• Kategoria drogi - wewnętrzna
• Długość odcinka – 513,0 m
• Szerokość jezdni -3,0 m
• Rodzaj nawierzchni - tłuczeń kamienny 0/31,5
Zakres robót obejmuje:
• profilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża z miejscowym wyrównaniem
• wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego - średni 10 cm na odcinkach wypłukanych na całej szerokości jezdni;
• usuniecie nadmiaru gruntu lub kruszyw z poboczy z uformowaniem 5% spadku - celem zapewnienia prawidłowego odwodnienia jezdni;
• plantowanie istniejących poboczy ziemnych. W przypadku nadmiaru wypłukanych kruszyw dopuszcza się ich zabudowę w pobocza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 72838,31 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2 – Remont drogi leśnej "Czarny Groń” w leśnictwie Korbielów w ramach likwidacji szkód powodziowych

Roboty dotyczą siedmiu odcinków drogi (odcinek 1 – 80,0 m, odcinek 2 - 65,0 m, odcinek 3 - 15,0 m, odcinek 4 – 70,0 m, odcinek 5 – 50,0 m, odcinek 6 – 300,0 m odcinek 7 – 100,0 m) o łącznej długości 680,00 m, które zostały uszkodzone w wyniku powodzi.
W celu ujednolicenia nawierzchni, naprawy należy wykonać na całej szerokości jezdni 3,0 m. Uszkodzenia obejmują wypłukanie nawierzchni tłuczniowej, utworzenie się kolein oraz naniesienie kruszywa na jezdnie i pobocza.
Remont drogi przebiegać będzie po śladzie drogi istniejącej i ma na celu wykonanie nowej nawierzchni tłuczniowej o frakcji 0/31,5 mm na całej szerokości jezdni 3,0 m. - o średniej grubości 10 cm, uformowanie spadków i zawałowanie. Pochylenie podłużne i poprzeczne zostanie bez zmiany - z dostosowaniem do istniejącej jezdni. Rzędne nawierzchni jezdni pozostają bez zmian. Po wykonaniu nawierzchni należy uformować pobocza ziemne.
W wyniku wykonania remontu nawierzchni, parametry techniczne przedmiotowej drogi nie ulegną zmianie.
Dane charakterystyczne przyjętych rozwiązań technicznych
• Kategoria drogi - wewnętrzna
• Długość odcinka - 680,0 m
• Szerokość jezdni - 3,0 m
• Rodzaj nawierzchni - tłuczeń kamienny 0/31,5
• Pobocza gruntowe
• Konstrukcja nawierzchni jezdni istniejąca:
a) nawierzchnia tłuczeń kamienny
b) podbudowa tłuczniowa - (średnio 40 cm)
c) pobocza gruntowe
Zakres robót obejmuje:
• profilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża z miejscowym wyrównaniem
• wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego - średnio 10 cm na odcinkach wypłukanych na całej szerokości jezdni;
• usuniecie nadmiaru gruntu lub kruszyw z poboczy z uformowaniem 5% spadku - celem zapewnienia prawidłowego odwodnienia jezdni;
• plantowanie istniejących poboczy ziemnych. W przypadku nadmiaru wypłukanych kruszyw dopuszcza się ich zabudowę w pobocza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 93551,91 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3 – Remont drogi leśnej nr 220/268 w leśnictwie Kocierz Moszczanicki w ramach likwidacji szkód powodziowych.

Roboty dotyczą trzech odcinków drogi (odcinek 1 – 85,0 m, odcinek 2 - 63,0 m, odcinek 3 - 165,0 m) o łącznej długości 313,00 m, które zostały uszkodzone w wyniku powodzi.
W celu ujednolicenia nawierzchni, naprawy należy wykonać na całej szerokości jezdni 3,0 m. Uszkodzenia obejmują wypłukanie nawierzchni tłuczniowej, utworzenie się kolein oraz naniesienie kruszywa na jezdnie i pobocza.
Remont drogi przebiegać będzie po śladzie drogi istniejącej i ma na celu wykonanie nowej nawierzchni tłuczniowej o frakcji 0/31,5 mm na całej szerokości jezdni 3,0 m. - o średniej grubości 10 cm, uformowanie spadków i zawałowanie. Pochylenie podłużne i poprzeczne zostanie bez zmiany - z dostosowaniem do istniejącej jezdni. Rzędne nawierzchni jezdni pozostają bez zmian. Po wykonaniu nawierzchni należy uformować pobocza ziemne.
W wyniku wykonania remontu nawierzchni, parametry techniczne przedmiotowej drogi nie ulegną zmianie.
Dane charakterystyczne przyjętych rozwiązań technicznych
• Kategoria drogi - wewnętrzna
• Długość odcinka - 313,0 m
• Szerokość jezdni - 3,0 m
• Rodzaj nawierzchni - tłuczeń kamienny 0/31,5
• Pobocza gruntowe
• Konstrukcja nawierzchni jezdni istniejąca:
a) nawierzchnia tłuczeń kamienny
b) podbudowa tłuczniowa - (średnio 40 cm)
c) pobocza gruntowe
Zakres robót obejmuje:
• profilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża z miejscowym wyrównaniem
• wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego - średnio 10 cm na odcinkach wypłukanych na całej szerokości jezdni;
• usuniecie nadmiaru gruntu lub kruszyw z poboczy z uformowaniem 5% spadku - celem zapewnienia prawidłowego odwodnienia jezdni;
• plantowanie istniejących poboczy ziemnych. W przypadku nadmiaru wypłukanych kruszyw dopuszcza się ich zabudowę w pobocza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 42398,67 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 4 - Remont drogi leśnej nr 220/269 w leśnictwie Romanka Dolna w ramach likwidacji szkód powodziowych.

Roboty dotyczą jednego odcinka drogi o długości 300,00 m, który zostały uszkodzony w wyniku powodzi.
W celu ujednolicenia nawierzchni, naprawy należy wykonać na całej szerokości jezdni 4,0 m. Uszkodzenia obejmują wypłukanie nawierzchni tłuczniowej, utworzenie się kolein oraz naniesienie kruszywa na jezdnie i pobocza.
Remont drogi przebiegać będzie po śladzie drogi istniejącej i ma na celu wykonanie nowej nawierzchni tłuczniowej - uzupełnienie tłuczniem na odcinku wypłukanej nawierzchni - średnio 10 cm na całej szerokości, uformowanie spadku i zawałowanie. Pochylenie podłużne i poprzeczne zostanie bez zmiany - z dostosowaniem do istniejącej jezdni Rzędne nawierzchni jezdni pozostają bez zmian. W wyniku wykonania remontu nawierzchni, parametry techniczne przedmiotowej drogi nie ulegną zmianie.
Dane charakterystyczne przyjętych rozwiązań technicznych
• Kategoria drogi - wewnętrzna
• Długość odcinka - 300,0 m
• Szerokość jezdni - 4,0 m
• Rodzaj nawierzchni - tłuczeń kamienny 0/31,5
• Pobocza gruntowe
• Konstrukcja nawierzchni jezdni istniejąca:
a) nawierzchnia tłuczeń kamienny
b) podbudowa tłuczniowa - (średnio 40 cm)
c) pobocza gruntowe
Zakres robót obejmuje:
• profilowanie i zagęszczenie istniejącego podłoża z miejscowym wyrównaniem
• wykonanie nawierzchni z tłucznia kamiennego - średnio 10 cm na odcinkach wypłukanych na całej szerokości jezdni;
• usuniecie nadmiaru gruntu lub kruszyw z poboczy z uformowaniem 5% spadku - celem zapewnienia prawidłowego odwodnienia jezdni;
• plantowanie istniejących poboczy ziemnych. W przypadku nadmiaru wypłukanych kruszyw dopuszcza się ich zabudowę w pobocza.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

4.5.5.) Wartość części: 57772,50 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 43535,16 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68456,11 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 43535,16 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WGB Firma Usługowo- Handlowa Wojciech Gaweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5531015416

7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 43535,16 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 57154,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 89290,32 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 57154,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WGB Firma Usługowo- Handlowa Wojciech Gaweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5531015416

7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 57154,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 9

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 9

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 26045,73 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 42524,84 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 26045,73 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WGB Firma Usługowo- Handlowa Wojciech Gaweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5531015416

7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 26045,73 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 10

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 10

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 4

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 33532,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 52457,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 33532,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: WGB Firma Usługowo- Handlowa Wojciech Gaweł

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5531015416

7.3.3) Ulica: ul. Obrońców Węgierskiej Górki 9

7.3.4) Miejscowość: Węgierska Górka

7.3.5) Kod pocztowy: 34-350

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-21

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 33532,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane