Modernizacja sieci ciepłowniczej w Sośnie
GMINA SOŚNO
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00357834
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357834/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 10:17
- Lokalizacja
- Sośno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0d4052bc-1023-4467-9e31-47fba9268f54
- Identyfikator
- 5611501604
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357834 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja sieci ciepłowniczej w Sośnie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA SOŚNO
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Sośno
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 092350955
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Nowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Sośno
1.5.3.) Kod pocztowy: 89-412
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL618 - Świecki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@sosno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://gm-sosno.rbip.mojregion.info/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0d4052bc-1023-4467-9e31-47fba9268f541.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja sieci ciepłowniczej w Sośnie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0d4052bc-1023-4467-9e31-47fba9268f54
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357834
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00005101/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 Modernizacja sieci ciepłowniczej w Sośnie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027 Priorytet 2: Fundusze Europejskie dla czystej energii i ochrony zasobów środowiska regionu Działanie: 2.18 Ciepłownie, sieci ciepłownicze i efektywność energetyczna budynków komunalnych OPPT Cel szczegółowy 2(i.).2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322233
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RI.271.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest „Modernizacja sieci ciepłowniczej w Sośnie”.
Lokalizacja: Sośno, dz. nr ew. 226/87; 226/36; 227/4; 463/2; 228/4; 229; 247/6; 247/27; 247/13; 228/1; 251/2; 254; 226/38; 454, obręb nr 0012 Sośno, jednostka ewidencyjna 041303_2 Sośno, powiat sępoleński, województwo kujawsko – pomorskie. Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na przebudowie i rozbudowie istniejącej sieci ciepłowniczej wraz z przyłączami, armaturą oraz niezbędną infrastrukturą towarzyszącą. Zakres prac obejmuje w szczególności roboty ziemne, demontaż istniejących kanałów i rurociągów, wykonanie nowej preizolowanej sieci ciepłowniczej o łącznej długości 538,75 m (w tym długość sieci ulegającej przebudowie: 475,46 m, długość sieci ulegającej rozbudowie: 63,29 m), a także odtworzenie nawierzchni i zagospodarowanie terenu po zakończeniu robót. Zamówienie obejmuje również wykonanie i modernizację węzłów ciepłej wody użytkowej w budynkach przedszkola i szkoły w Sośnie, poprzez zastosowanie indywidualnych sekcji c.w.u. z wymiennikami ciepła, automatyką oraz niezbędnymi zabezpieczeniami instalacyjnymi. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 4 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
45231100-6 - Ogólne roboty budowlane związane z budową rurociągów
45232140-5 - Roboty budowlane w zakresie lokalnych sieci grzewczych
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie faktyczne unieważnienia postępowania:W postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta w terminie przewidzianym na składanie ofert, tj. do dnia 22 lipca 2026 r. do godziny 13:00.
Uzasadnienie prawne unieważnienia postępowania:
„Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli: nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty” - art. 255 pkt 1 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2026 r. poz. 793).
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |