Remont szatni w budynku Szkoły Podstawowej nr 114 przy ulicy Remiszewskiej 40 w Warszawie

Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00357961
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00357961/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 10:45
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34d3f2de-71d9-4519-bde1-851e8a0625a6
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneInstalowanie framug drzwiowychRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskie

Wykonawcy

1 przyznane

ADRIAN ZYCHŁachoń 6, PL · lot 0
86 345,37 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357961 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont szatni w budynku Szkoły Podstawowej nr 114 przy ulicy Remiszewskiej 40 w Warszawie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Stołeczne Warszawa Dzielnica Targówek

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Ludwika Kondratowicza 20

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 00-983

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: 22 443 87 04

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dniestrzebski@um.warszawa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.targowek.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.um.warszawa.pl/pn/umw/demand/293505/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont szatni w budynku Szkoły Podstawowej nr 114 przy ulicy Remiszewskiej 40 w Warszawie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34d3f2de-71d9-4519-bde1-851e8a0625a6

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357961

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00630153/13/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.40 Remont szatni w Szkole Podstawowej nr 114 ul. Remiszewska 40 w Warszawie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290858/01

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: P-32/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 95496,83 PLN

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 95496,83 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Remont szatni w budynku Szkoły Podstawowej nr 114 przy ulicy Remiszewskiej 40 w Warszawie
1. Przedmiotem zamówienia jest remont szatni szkolnej polegający na:
- oddzieleniu szatni od dróg ewakuacyjnych budynku szkoły, ścianami o właściwej odporności pożarowej /EI 30/;
- montażu drzwi w szatni;
- realizacji prac spełniających wymogi techniczno-budowlane i przeciwpożarowe wskazanych w decyzji MZ.52800.13514-1.32.2024.BS Komendy Państwowej Straży Pożarnej m.st. Warszawy z 5 kwietnia 2024 r. zawartej w zał. nr 5 do SWZ.
Szatnia znajduje się na kondygnacji podziemnej budynku Szkoły Podstawowej nr 114 przy ul. Remiszewskiej nr 40 w Warszawie. Powierzchnia budynku objęta pracami remontowymi wynosi 195,47 m2.
2. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określają
1) projekt budowlano-wykonawczy stanowiący zał. nr 5 do SWZ;
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót stanowiąca zał. nr 4 do SWZ;
3) projektowane postanowienia umowy stanowiące zał. nr 2 do SWZ.
3. Zamawiający nie zastrzega obowiązku osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań przedmiotu zamówienia.
4. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych.
5. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert częściowych. Uzasadnienie: Zamówienie stanowi część zamówienia na remont placówki oświatowej. Poszczególne części zamówienia stanowić będą przedmiot odrębnego postępowania i zostaną udzielone osobnymi postępowaniami. Zamówienie nie ogranicza udziału w zamówieniu małych i średnich przedsiębiorstw.
6. Zamawiający nie wymaga złożenia przedmiotowych środków dowodowych.
7. Zamawiający nie wymaga złożenia wadium.
8. Zamawiający wymaga, aby do realizacji zamówienia, stosownie do art. 95 ust. 1 ustawy, zostały zatrudnione osoby na podstawie stosunku pracy, w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (tj. Dz.U. z 2025 r. poz. 277) przez cały okres realizacji zamówienia, w liczbie osób gwarantującej prawidłowe i jakościowe wykonanie zamówienia.
Powyższy warunek zostanie spełniony przez zatrudnienie nowych pracowników lub wyznaczenie do realizacji zamówienia zatrudnionych już u Wykonawcy lub Podwykonawcy pracowników wykonujących następujące czynności: prace rozbiórkowe, montażowe, prace wykończeniowe w tym szpachlowanie, tynkowanie, malowanie, przygotowanie podłoża. Zamawiający wszelkie kwestie związane ze sposobem weryfikacji zatrudnienia, o którym mowa powyżej, uprawnienia Zamawiającego w zakresie kontroli spełnienia przez Wykonawcę ww. wymogu oraz sankcje z tytułu nie spełnienia tych wymagań, określono w projektowanych postanowieniach umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45421111-5 - Instalowanie framug drzwiowych

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45000000-7 - Roboty budowlane

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 8

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 5

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 153789,84 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 756760,73 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 86345,37 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZATOS Adrian Zych

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 568 162 44 76

7.3.3) Ulica: Łachoń 6

7.3.4) Miejscowość: Łachoń

7.3.5) Kod pocztowy: 06-120

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 86345,37 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane