Budowa gminnego magazynu sprzętu OLiOC
Gmina Bogdaniec
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00357970
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00357970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 10:46
- Lokalizacja
- Bogdaniec, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-471b777b-bf5b-4e7e-8f39-d18166b01bae
- Identyfikator
- 5992775846
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty budowlane w zakresie budowy magazynówRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty w zakresie zagospodarowania terenuRoboty instalacyjne w budynkachRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Wykonawcy
1 przyznane
PPHU Drew – Plast Dariusz Mazowieckiróżanki, PL · lot 0
1 968 000 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00357970 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa gminnego magazynu sprzętu OLiOC
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Bogdaniec
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966510
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Mickiewicza 45
1.5.2.) Miejscowość: Bogdaniec
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-450
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@ug.bogdaniec.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bogdaniec.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://bogdaniec.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Budowa gminnego magazynu sprzętu OLiOC2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-471b777b-bf5b-4e7e-8f39-d18166b01bae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00357970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00039471/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.5 . "Realizacja zadań z zakresu Programu ochrony ludności i obrony cywilnej na lata 2025-2026 w Gminie Bogdaniec,obszar 2, 4 i 6"
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00275078
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RIT.271.03.2026.MGL
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 1600000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Budowa gminnego magazynu sprzętu OLiOC
4.5.3.) Główny kod CPV: 45213221-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy magazynów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków
45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1968000,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1968000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1968000,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPUH DREW-PLAST DARIUSZ MAZOWIECKI
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 599 100 43 48
7.3.3) Ulica: Gorzowska
7.3.4) Miejscowość: RÓŻANKI
7.3.5) Kod pocztowy: 66-415
7.3.6.) Województwo: lubuskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1968000,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-28SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
Okres realizacji umowy - do 170 dni od podpisania umowy, ale nie dłużej niż do 28/12/2026 r.| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |