Budowa parkingu na działce nr 658 i 659 w Grabnie gm. Wojnicz

Gmina Wojnicz

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00523924
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00523924/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-10-01 11:06
Lokalizacja
Wojnicz, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f35f65b1-ac23-4e72-9ffd-1fbebd88afe1
Identyfikator
8732630130
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneRoboty rozbiórkoweFundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszegoRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty drogoweRoboty w zakresie kształtowania terenuMalowanie nawierzchni parkingów

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00523924 z dnia 2024-10-01

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa parkingu na działce nr 658 i 659 w Grabnie gm. Wojnicz

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Wojnicz

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 851660973

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Wojnicz

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-830

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@wojnicz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wojnicz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f35f65b1-ac23-4e72-9ffd-1fbebd88afe1

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa parkingu na działce nr 658 i 659 w Grabnie gm. Wojnicz

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f35f65b1-ac23-4e72-9ffd-1fbebd88afe1

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00523924

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-10-01

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00062984/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Budowa parkingu przy cmentarzu w Grabnie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00499655

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: FZP.271.2.22.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest budowa parkingu na działce nr 658 i 659 w Grabnie w Gminie Wojnicz.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, opis wymagań Zamawiającego w zakresie realizacji i odbioru określa załącznik nr 1 do SWZ (Dokumentacja).
Szczegółowy zakres prac znajduje się w Przedmiarze robót, stanowiącym załącznik nr 9 do SWZ.
Przedmiotem zamówienia jest także:
-zapewnienie obsługi geodezyjnej zadania zarówno dla bieżących prac jak i inwentaryzacji powykonawczej;
-uzyskanie zezwoleń zarządców dróg na wejście w teren i prowadzenie robót w pasie drogowym oraz spełnienie warunków określonych w pozyskanych zezwoleniach;
-wykonanie inwentaryzacji zdjęciowej lub filmowej przekazanego terenu;
-wypełnienie wszystkich warunków wskazanych w decyzjach, zezwoleniach, itp. znajdujących się w Dokumentacji (złącznik nr 1 do SWZ).
-uzyskanie prawomocnego pozwolenia na użytkowanie w Powiatowym Inspektoracie Nadzoru Budowlanego w Tarnowie – jeżeli jest wymagane lub dokonanie zgłoszenia o zakończeniu budowy wraz z pozyskaniem decyzji umarzającej.
Zamawiający udzieli pełnomocnictwa Wykonawcy w zakresie niezbędnym do spełnienia warunków.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45233140-2 - Roboty drogowe

45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu

45233270-2 - Malowanie nawierzchni parkingów

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiający zamierzał przeznaczyć kwotę 600 000,00 zł na realizację zamówienia. Cena oferty z najniższą ceną wynosi 843 731,00 zł. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty przeznaczonej na sfinansowanie zamówienia do ceny oferty najkorzystniejszej.
2024-10-01 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane