WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ BUDOWY DROGI UL. OLSZYNOWEJ WE WSI DĄBROWA CHOTOMOWSKA GM. JABŁONNA WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ
GMINA JABŁONNA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358015
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358015/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-07-23 10:53
- Lokalizacja
- Jabłonna, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0428a9c5-7de7-4473-ac58-a63ab68091ee
- Identyfikator
- 5361771514
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358015 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ BUDOWY DROGI UL. OLSZYNOWEJ WE WSI DĄBROWA CHOTOMOWSKA GM. JABŁONNA WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA JABŁONNA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270442
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Modlińska 152
1.5.2.) Miejscowość: Jabłonna
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-110
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: przetargi@jablonna.pl
1.5.8.) Numer faksu: przetargi@jablonna.pl
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@jablonna.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jablonna.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
http://bip.jablonna.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWO – KOSZTORYSOWEJ BUDOWY DROGI UL. OLSZYNOWEJ WE WSI DĄBROWA CHOTOMOWSKA GM. JABŁONNA WRAZ Z INFRASTRUKTURĄ TOWARZYSZĄCĄ2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0428a9c5-7de7-4473-ac58-a63ab68091ee
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358015
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00029823/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.7 Wykonanie dokumentacji przebudowy, budowy, rozbudowy dróg na terenie Gminy Jabłonna wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00337772
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.44.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 57412,53 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej budowy drogi ul. Olszynowej we wsi Dąbrowa Chotomowska gm. Jabłonna wraz z infrastrukturą towarzyszącą. Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej nakładki asfaltowej na drodze o długości około 750 m wraz z odwodnieniem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Mając na uwadze brak możliwości finansowych zamawiającego do zwiększenia przeznaczonej kwoty do ceny oferty, postanowiono o unieważnieniu przedmiotowego postępowania, na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 121155,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 121155,00 PLN
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |