„Rewitalizacja przestrzeni publicznych Pszczewa - Rewitalizacja dziedzińca Szkoły Podstawowej”
Gmina Pszczew
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358021
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358021/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 10:54
- Lokalizacja
- Pszczew, lubuskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d5d6c9f-03dc-4115-851b-11416ec55abd
- Identyfikator
- 5950007798
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358021 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Rewitalizacja przestrzeni publicznych Pszczewa - Rewitalizacja dziedzińca Szkoły Podstawowej”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Pszczew
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 210966800
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 13
1.5.2.) Miejscowość: Pszczew
1.5.3.) Kod pocztowy: 66-330
1.5.4.) Województwo: lubuskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL431 - Gorzowski
1.5.7.) Numer telefonu: 95 749 23 10
1.5.8.) Numer faksu: 95 749 23 12
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@pszczew.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.pszczew.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d5d6c9f-03dc-4115-851b-11416ec55abd1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Rewitalizacja przestrzeni publicznych Pszczewa - Rewitalizacja dziedzińca Szkoły Podstawowej”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d5d6c9f-03dc-4115-851b-11416ec55abd
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358021
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00034410/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.1 „Rewitalizacja przestrzeni publicznych Pszczewa - Rewitalizacja dziedzińca Szkoły Podstawowej”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Inwestycja realizowane jest ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027, Priorytet 8 Fundusze Europejskie dla lokalnego lubuskiego, Działanie FELB.08.03 Wsparcie terytorialne obszarów innych niż miejskie – rewitalizacja,2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00279611
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 499186,99 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Opis przedmiotu zamówienia
1) Przedmiotem zamówienia jest realizacji inwestycji, pn.: „Rewitalizacja przestrzeni publicznych Pszczewa - Rewitalizacja dziedzińca Szkoły Podstawowej”, znak sprawy: ZP.271.3.2026, dofinansowanej ze środków Unii Europejskiej, w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021–2027, Priorytet 8 Fundusze Europejskie dla lokalnego lubuskiego, Działanie FELB.08.03 Wsparcie terytorialne obszarów innych niż miejskie – rewitalizacja, w ramach której będzie realizowane:
a) Przebudowa placu zabaw- w formule zaprojektuj i wybuduj, na podstawie Programu Funkcjonalno – użytkowego (PFU), stanowiącego załącznik nr 8 do SWZ.
b) Budowa zewnętrznej rampy podjazdowej i przebudowa schodów, na podstawie dokumentacji projektowej- projektu budowlanego wraz z pozwoleniem na budowę (konieczność wykonania projektu technicznego), stanowiącej załącznik nr 9 do SWZ.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania bliżej opisanego w ppkt. 1) lit. a) określa Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) stanowiący załącznik nr 8 do SWZ, natomiast dla zadania bliżej opisanego w ppkt.1) lit. b), określa dokumentacja projektowa, stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45112720-8 - Roboty w zakresie kształtowania terenów sportowych i rekreacyjnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
71420000-8 - Architektoniczne usługi zagospodarowania terenu
37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw
71242000-6 - Przygotowanie przedsięwzięcia i projektu, oszacowanie kosztów
45000000-7 - Roboty budowlane
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
71354000-4 - Usługi sporządzania map
45112700-2 - Roboty w zakresie kształtowania terenu
77314100-5 - Usługi w zakresie trawników
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zgodnie z art. 255 pkt.3) ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej ofertySEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |