Wykonanie remontu skarpy wraz z remontem murku oporowego na terenie zewnętrznym dzielnicy Ochota m. st. Warszawy przy ul. Filtrowej 62
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358036
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358036/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 10:56
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-bfef782b-b0f6-4b19-96e7-052af875923b
- Identyfikator
- 7010040424
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358036 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu skarpy wraz z remontem murku oporowego na terenie zewnętrznym dzielnicy Ochota m. st. Warszawy przy ul. Filtrowej 62
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Ochota m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 140700163
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Białobrzeska 11
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 02-379
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zgnochota.waw.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgnochota.waw.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgnochota.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Administrowanie zasobem nieruchomości stanowiących własność i współwłasność m.st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie remontu skarpy wraz z remontem murku oporowego na terenie zewnętrznym dzielnicy Ochota m. st. Warszawy przy ul. Filtrowej 622.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-bfef782b-b0f6-4b19-96e7-052af875923b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358036
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00023621/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.9 Remont skarpy wraz z remontem murku oporowego na terenie zewnętrznym przy ul. Filtrowej 62
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00210689
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SZP.260.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu skarpy wraz z remontem murku oporowego na terenie zewnętrznym dzielnicy Ochota m. st. Warszawy przy ul. Filtrowej 62, działka nr. 65, obręb 20202.
2. Wykonawca robót jest odpowiedzialny za jakość ich wykonania oraz za ich zgodność z przedmiarem robót, specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót, dokumentacją projektową i poleceniami Inspektora Nadzoru.
3. Szczegółowy zakres prac remontowych określony został za pomocą przedmiarów robót stanowiących Załączniki Nr 8a i 8b do SWZ oraz dokumentacji projektowej stanowiącej Załącznik Nr 9 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 713613,18 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 900480,85 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 713613,18 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: KRZYSZTOF ROGALSKI, FIRMA REMONTOWO - BUDOWLANA “ROGAL”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 5341270134
7.3.3) Ulica: ul. Główna, nr 18C
7.3.4) Miejscowość: Nowa Wieś
7.3.5) Kod pocztowy: 05-806
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-06-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 713613,18 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 175 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |