Prace geodezyjne polegające na dostosowaniu bazy ewidencji gruntów i budynków do obow. przepisów poprzez założenie ewidencji budynków i lokali oraz aktualizację użytków gruntowych pod budynkami II

POWIAT TURECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00358076
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00358076/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-23 11:04
Lokalizacja
Turek, wielkopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5677a128-0dba-4a39-9c1a-be0c212fe964
Identyfikator
6681940189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjneUsługi pomiaroweUsługi przetwarzania danychUsługi wprowadzania danychUsługi odwzorowania cyfrowego

Wykonawcy

1 przyznane

Usługi Geodezyjne Dawid TuatakKAWĘCZYN, PL · lot 0
17 998 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358076 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Prace geodezyjne polegające na dostosowaniu bazy ewidencji gruntów i budynków do obow. przepisów poprzez założenie ewidencji budynków i lokali oraz aktualizację użytków gruntowych pod budynkami II

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIAT TURECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311018982

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kaliska 59

1.5.2.) Miejscowość: Turek

1.5.3.) Kod pocztowy: 62-700

1.5.4.) Województwo: wielkopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@turek.starostwo.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.powiat.turek.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5677a128-0dba-4a39-9c1a-be0c212fe964

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Prace geodezyjne polegające na dostosowaniu bazy ewidencji gruntów i budynków do obow. przepisów poprzez założenie ewidencji budynków i lokali oraz aktualizację użytków gruntowych pod budynkami II

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5677a128-0dba-4a39-9c1a-be0c212fe964

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358076

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00016105/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.4 Dostosowanie bazy ewidencji gruntów i budynków do obowiązujących przepisów poprzez założenie ewidencji budynków i lokali oraz aktualizację użytków gruntowych pod budynkami

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00303297

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZP.272.8.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 17596,75 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia będą prace geodezyjne polegające na aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków budynkami dla obrębu Tokary Pierwsze Id 302704_2.0023 położonego w Gminie Kawęczyn polegające na aktualizacji bazy danych ewidencji gruntów i budynków, w tym :
a) pomiar brakujących lub zmienionych budynków niewykazanych w ewidencji gruntów i budynków,
b) wykaz zmian danych ewidencyjnych dotyczący budynku - dla wszystkich budynków,
c) aktualizację bazy danych punktów adresowych,
d) aktualizację bazy danych ewidencji lokali - sporządzenie kartotek dla wszystkich lokali,
e) aktualizację bazy danych w zakresie konturów użytków,
f) pomiar obiektów budowlanych trwale związanych z istniejącymi budynkami EGIB,
(które to budynki wymagają modyfikacji położenia) takich jak: taras, weranda, wiatrołap, schody, podpora, rampa, wjazd do podziemia, podjazd dla osób niepełnosprawnych.

Szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia określony został w opisie przedmiotu zamówienia – załączniki nr 1 do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (projekt umowy) dla wszystkich części postępowania– załącznik nr 9 SWZ .

4.5.3.) Główny kod CPV: 71300000-1 - Usługi inżynieryjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71355000-1 - Usługi pomiarowe

72310000-1 - Usługi przetwarzania danych

72312000-5 - Usługi wprowadzania danych

71354100-5 - Usługi odwzorowania cyfrowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 17998,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18450,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 17998,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Geodezyjne Dawid Tutak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527299407

7.3.3) Ulica: Chocim 1

7.3.4) Miejscowość: Kawęczyn

7.3.5) Kod pocztowy: 62-704

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-22

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 17998,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-04

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Niniejsze zamówienie jest realizowane w ramach dotacji celowej przekazanej od Wojewody Wielkopolskiego na realizację zadań z zakresu geodezji i kartografii, wykonywanych jako zadania z zakresu administracji rządowej.
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi