Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa ul. Goździków w Częstochowie

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00358092
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00358092/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-23 11:07
Lokalizacja
Częstochowa, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-c7ed1f44-ccdd-4ec7-9791-80d98be1e631
Identyfikator
5732331963
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

1 przyznane

KONRAD GALANTCZĘSTOCHOWA, PL · lot 0
215 250 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358092 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa ul. Goździków w Częstochowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI ZARZĄD DRÓG w CZĘSTOCHOWIE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 150309847

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Legionów 52

1.5.2.) Miejscowość: Częstochowa

1.5.3.) Kod pocztowy: 42-202

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL224 - Częstochowski

1.5.7.) Numer telefonu: 34 366 43 05

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@mzd.czest.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mzd.czest.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/mzdczest

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa ul. Goździków w Częstochowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-c7ed1f44-ccdd-4ec7-9791-80d98be1e631

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358092

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00047599/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.7 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania: Przebudowa ulicy Goździków w Częstochowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00287530

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.26.1.34.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 203252,03 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Wspólny Słownik Zamówień: 71322000-1 – Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej.
1.1 Przedmiot zamówienia dotyczy wykonania dokumentacji projektowej dla zadania: Rozbudowa ulicy Goździków w Częstochowie. Dokumentacje projektową należy opracować zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Przedmiotowe zadanie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej rozbudowy ul. Goździków drogi powiatowej od ul. św. Rocha do granic miasta, drogi klasy Z- zbiorcza. Wykonawca dokumentacji projektowej w pierwszej kolejności winien opracować kompletną koncepcję przedmiotowej inwestycji. Koncepcja przedstawiona przez Wykonawcę dokumentacji będzie podstawą do ustalenia ostatecznego zakresu projektu budowlanego. Koncepcja winna zawierać m.in. następujące elementy: jezdnię o nawierzchni asfaltowej, drogę dla pieszych, trasę kanalizacji deszczowej, trasę oświetlenia. Wyżej wymieniona koncepcja po zatwierdzeniu przez Zamawiającego będzie podstawą dalszego opracowania i wystąpień w sprawie decyzji administracyjnych. W przypadku gdy wymagana będzie zmiana zatwierdzonej koncepcji, Wykonawca ponownie musi wystąpić o zatwierdzenie koncepcji. Koncepcja winna uzyskać opinię odnośnie geometrii drogi od Wydziału Inżynierii Miejskiej i Kontroli.

1.2. Dokumentację należy dostarczyć Zamawiającemu w formie papierowej (w ilościach wskazanych powyżej) i formie elektronicznej na nośniku magnetycznym w formacie „.pdf” oraz w wersji edytowalnej („.dwg”, „.dxf” - CAD wersja do 2012, „.doc”). Kosztorysy inwestorskie oraz przedmiary robót należy przekazać w wersji edytowalnej - rozszerzenie „.ath”. Każdy pojedynczy plik danych nie może ważyć więcej niż 99MB (dziewięćdziesiąt dziewięć megabajtów). Zapis dokumentacji w formacie „.pdf”, który będzie stanowił załącznik do przetargu na wyłonienie wykonawcy robót budowlanych nie może zawierać danych osobowych.

W ofercie cenowej należy wyszczególnić koszt opracowania:
- planu wycinki drzew i krzewów

Ponadto w zakresie zastosowania art. 100 ustęp 1 ustawy Pzp należy uwzględnić wymagania opisane w zarządzeniu nr 517.2019 Prezydenta Miasta Częstochowy z dnia 11 września 2019r. w sprawie wytycznych w celu likwidacji barier architektonicznych.

Pełny opis przedmiotu zamówienia stanowi załączniki nr 8A, 8B i 10 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 215250,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 381300,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 215250,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: AK-BUD KONRAD GALANT

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9491918366

7.3.3) Ulica: Batalionów Chłopskich 60/62

7.3.4) Miejscowość: Częstochowa

7.3.5) Kod pocztowy: 42-209

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-09

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 215250,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi