Dostawa artykułów laboratoryjnych
Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Leśny Bank Genów Kostrzyca
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358131
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358131/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-23 11:12
- Lokalizacja
- Miłków, dolnośląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ed7e5188-c592-4a99-a9f0-f6f4f673273c
- Identyfikator
- 6111119546
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358131 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa artykułów laboratoryjnych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Skarb Państwa Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe Leśny Bank Genów Kostrzyca
1.3.) Oddział zamawiającego: Zespół Administracyjno-Gospodarczy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 230296241
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Miłków
1.5.2.) Miejscowość: Miłków
1.5.3.) Kod pocztowy: 58-535
1.5.4.) Województwo: dolnośląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski
1.5.7.) Numer telefonu: 757131048
1.5.8.) Numer faksu: 757131754
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biuro@lbg.lasy.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.lbg.lasy.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ed7e5188-c592-4a99-a9f0-f6f4f673273c1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Leśnictwo
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa artykułów laboratoryjnych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed7e5188-c592-4a99-a9f0-f6f4f673273c
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358131
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00263237/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Dostawa artykułów laboratoryjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zamówienie jest realizowane w ramach projektu "Razem dla natury-ochrona gatunków i siedlisk na terenach cennych przyrodniczo" współfinansowanego ze srodków Funduszu Spójności w ramach programu Fundusze Euiropejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00290134
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: SG.270.1.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 1244,56 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów laboratoryjnych do siedziby Zamawiającego tj. do siedziby Leśnego Banku Genów Kostrzyca mieszczącej się w Miłkowie, 58-535 Miłków 300.
1. Worki z suwakiem na próbki 300x400:
− wykonane z wytrzymałego LDPE;
− niesterylne;
− przezroczyste;
− zamkniecie z suwakiem;
− szerokość 300 mm -otwarcie z suwakiem;
− długość 400 mm;
− grubość od 50 do 70 μm;
− 1000 sztuk.
2. Worki strunowe na próbki 120x180:
− wykonane z wytrzymałego LDPE;
− niesterylne;
− przezroczyste;
− zamkniecie strunowe;
− z polami do umieszczania opisu;
− szerokość 120 mm -otwarcie strunowe;
− długość 180 mm;
− grubość 50 do 70 μm;
− 2000 sztuk.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38000000-5 - Sprzęt laboratoryjny, optyczny i precyzyjny (z wyjątkiem szklanego)
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
33790000-4 - Laboratoryjne, higieniczne lub farmaceutyczne wyroby szklane
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W prowadzonym przez Zamawiającego postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego złożono jedną ofertę przez Wykonawcę Przedsiębiorstwo Techniczno Handlowe Chemland Mariusz Bartczak z siedzibą w Stargardzie przy ulicy Usługowej 3, 73-110 Stargard. Oferta Wykonawcy została odrzucona na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych.Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego, gdyż oferta, która została złożona podlegała odrzuceniu.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 0
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 0
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |