Modernizacja i remont stropu, poszycia dachu wraz z instalacją OZE w użytkowanych budynkach Ministerstwa Energii w Katowicach
Ministerstwo Energii
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358159
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358159/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 11:17
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ba7cd85a-9d55-4a73-b0fd-224978aadd7b
- Identyfikator
- 9542867467
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358159 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja i remont stropu, poszycia dachu wraz z instalacją OZE w użytkowanych budynkach Ministerstwa Energii w Katowicach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Ministerstwo Energii
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527872166
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Przemysłowa 26
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-450
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zakupy@me.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/energia
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://energia.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
administracja publiczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja i remont stropu, poszycia dachu wraz z instalacją OZE w użytkowanych budynkach Ministerstwa Energii w Katowicach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ba7cd85a-9d55-4a73-b0fd-224978aadd7b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358159
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00124601/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Remont dachu
1.2.3 Fotowoltaika. Instalacje OZE
1.1.4 Modernizacja przegrody- strop wew. Poddasze
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Realizacja inwestycji współfinansowana z Funduszy Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021-2027 (FENiKS)2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00315551
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BDG-WZP.260.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja i remont stropu, poszycia dachu wraz z instalacją OZE w użytkowanych budynkach Ministerstwa Energii w Katowicach.
Zamówienie podstawowe:
Modernizacja i remont stropu nad ostatnią kondygnacją przeznaczoną na pobyt ludzi w użytkowanym, czynnym budynku użyteczności publicznej Ministerstwa Energii przy ul. Powstańców 30 w Katowicach oraz modernizacja i remont poszycia dachu wraz z instalowaniem OZE w użytkowanym budynku użyteczności publicznej Ministerstwa Energii przy ul. Powstańców 30 w Katowicach.
Zamówienie opcjonalne:
Modernizacja i remont poszycia dachu wraz z instalowaniem OZE w użytkowanym budynku użyteczności publicznej Ministerstwa Energii przy ul. Powstańców 28 w Katowicach.
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia (OPZ). Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia zgodnie z wymaganiami Programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat i Środowisko 2021–2027 (FEnIKS), w szczególności z zachowaniem zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH), wymaganiami dotyczącymi gospodarki odpadami budowlanymi, obowiązującymi standardami dostępności oraz obowiązków dokumentacyjnych określonych w Opisie Przedmiotu Zamówienia i Projektowanych Postanowieniach Umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do dnia składania ofert tj. 17.07.2026 r. do godz. 10:00 nie wpłynęła żadna oferta.Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 1 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 0
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |