BUDOWA DRÓG GMINNYCH W GMINIE MSZANA DOLNA” - WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA ZADANIA I – „BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. CAPKI W M.G. ZADANIE II – „BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. PALUSZKI W K.W.

Gmina Mszana Dolna

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00358322
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00358322/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-07-23 11:51
Lokalizacja
Mszana Dolna, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a031bffd-c204-414b-92e1-d0bf6940b105
Identyfikator
7371008991
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi projektowania architektonicznegoUsługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi towarzyszące usługom projektowymNadzór nad projektem i dokumentacją

Wykonawcy

2 przyznane

ROBERT DUDAManiowy, PL · lot 0
239 850 PLN
ROBERT DUDAManiowy, PL · lot 1
298 890 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358322 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
BUDOWA DRÓG GMINNYCH W GMINIE MSZANA DOLNA” - WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA
ZADANIA I – „BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. CAPKI W M.G.
ZADANIE II – „BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. PALUSZKI W
K.W.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mszana Dolna

1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Mszana Dolna

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 490505683

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Spadochroniarzy 6

1.5.2.) Miejscowość: Mszana Dolna

1.5.3.) Kod pocztowy: 34-730

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL218 - Nowosądecki

1.5.7.) Numer telefonu: 18/3310-223

1.5.8.) Numer faksu: 18/5417-187

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mszana.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mszana.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1334721

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

BUDOWA DRÓG GMINNYCH W GMINIE MSZANA DOLNA” - WYKONANIE DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ DLA
ZADANIA I – „BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. CAPKI W M.G.
ZADANIE II – „BUDOWA DROGI GMINNEJ OŚ. PALUSZKI W
K.W.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a031bffd-c204-414b-92e1-d0bf6940b105

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358322

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00098159/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.11 Budowa drogi gminnej oś. Paluszki w Kasinie Wielkiej - wykonanie dokumentacji projektowej

1.3.12 Budowa drogi gminnej oś. Capki w Mszanie Górnej - wykonanie dokumentacji projektowej

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00312116

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IN-ZP.271.23.2026.PK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1- „Budowa drogi gminnej os. Capki w Mszanie Górnej
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych w formule ZRID wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji na budowę drogi gminnej w km. 0+000 – 0+438 oś. Capki w Mszanie Górnej, której celem jest zapewnienie dojazdu do budynków mieszkalnych zlokalizowanych w tej miejscowościach, poprawa warunków komunikacyjnych mieszkańcom, a także zwiększenie bezpieczeństwa ich użytkownikom. Ponadto pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 91064,53 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2 – „Budowa drogi gminnej os. Paluszki w Kasinie Wielkiej
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowych w formule ZRID wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji na budowę drogi gminnej w km 0+000 – 0+638 oś. Paluszki w Kasinie Wielkiej , której celem jest zapewnienie dojazdu do budynków mieszkalnych zlokalizowanych w tej miejscowości, poprawa warunków komunikacyjnych mieszkańcom, a także zwiększenie bezpieczeństwa ich użytkownikom. Ponadto pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji zamówienia

4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

79933000-3 - Usługi towarzyszące usługom projektowym

71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją

4.5.5.) Wartość części: 234581,98 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 239850,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 300000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 239850,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji mgr inż. Robert Duda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6771988751

7.3.3) Ulica: ul. M. Konopnickiej 11a

7.3.4) Miejscowość: Maniowy

7.3.5) Kod pocztowy: 34-436

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 239850,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-10-30

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 298890,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 350000,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 298890,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Biuro Projektów i Realizacji Inwestycji mgr inż. Robert Duda

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6771988751

7.3.3) Ulica: ul. M. Konopnickiej 11a

7.3.4) Miejscowość: Maniowy

7.3.5) Kod pocztowy: 34-436

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 298890,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2028-10-30
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi