MODERNIZACJA WĘZŁÓW SIECI SZKIELETOWEJ POD KĄTEM WŁAŚCIWYCH WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH I ICH MONITORINGU ETAP II ORAZ DOPOSAŻENIE POZOSTAŁYCH WĘZŁÓW GPD W SYSTEM GASZENIA GAZEM....
Wojskowa Akademia Techniczna
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358342
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358342/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 11:54
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-0cc6c0c3-d01d-4137-a2b1-5dfdb549b1b9
- Identyfikator
- 5270206300
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Instalowanie okablowania komputerowegoUsługi projektowania architektonicznegoRoboty budowlaneRoboty instalacyjne elektryczneInstalacje niskiego napięciaInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358342 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA WĘZŁÓW SIECI SZKIELETOWEJ POD KĄTEM WŁAŚCIWYCH WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH I ICH MONITORINGU ETAP II ORAZ DOPOSAŻENIE POZOSTAŁYCH WĘZŁÓW GPD W SYSTEM GASZENIA GAZEM....
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Wojskowa Akademia Techniczna
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 012122900
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-908
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@wat.edu.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.wat.edu.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://wat.ezamawiajacy.pl/pn/wat/demand/278761/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
MODERNIZACJA WĘZŁÓW SIECI SZKIELETOWEJ POD KĄTEM WŁAŚCIWYCH WARUNKÓW ŚRODOWISKOWYCH I ICH MONITORINGU ETAP II ORAZ DOPOSAŻENIE POZOSTAŁYCH WĘZŁÓW GPD W SYSTEM GASZENIA GAZEM....2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0cc6c0c3-d01d-4137-a2b1-5dfdb549b1b9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358342
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00156810/08/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.35 Modernizacja sieci teleinformatycznej WAT, cz. 5 – główne węzły sieciowe Akademii
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00181425
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 25/DIN/2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest modernizacja węzłów sieci szkieletowej pod kątem właściwych warunków środowiskowych i ich monitoringu Etap II oraz doposażenie pozostałych węzłów GPD w system gaszenia gazem w formule „zaprojektuj i wykonaj”.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
45000000-7 - Roboty budowlane
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia
45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |