Dostawa czworonożnej platformy kroczącej wraz z przenośną stacją zasilania na podstawie projektu pn. „FIRST RESPONDER – skuteczna reakcja służb w sytuacji ataku CBRN-E”
Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358364
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358364/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-23 11:59
- Lokalizacja
- Łódź, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-dbbd3342-65f0-491b-a412-b28dee6bac85
- Identyfikator
- 7260004458
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358364 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa czworonożnej platformy kroczącej wraz z przenośną stacją zasilania na podstawie projektu pn. „FIRST RESPONDER – skuteczna reakcja służb w sytuacji ataku CBRN-E”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 470754976
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lutomierska 108/112
1.5.2.) Miejscowość: Łódź
1.5.3.) Kod pocztowy: 91-048
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL711 - Miasto Łódź
1.5.7.) Numer telefonu: 47 841 47 90
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zampub@ld.policja.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://przetargi.lodzka.policja.gov.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12832351.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Dostawa czworonożnej platformy kroczącej wraz z przenośną stacją zasilania na podstawie projektu pn. „FIRST RESPONDER – skuteczna reakcja służb w sytuacji ataku CBRN-E”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-dbbd3342-65f0-491b-a412-b28dee6bac85
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358364
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00132258/09/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.12 Dostawa czworonożnej platformy kroczącej z przenośną stacją zasilania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
. „FIRST RESPONDERS – skuteczna reakcja służb w sytuacji ataku CBRN-E” nr FBWP.03.01-IZ.00-0084/24 dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Bezpieczeństwa Wewnętrznego na lata 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00195939
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2380/7/26/JW
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch zestawów fabrycznie nowej, kompletnej czworo-nożnej platformy kroczącej, przeznaczonej do celów inspekcyjnych w pomieszczeniach
(w tym infrastruktury krytycznej) oraz dwóch zestawów fabrycznie nowej, kompletnej przenośnej stacji zasilania, przeznaczonej do zasilania urządzeń elektronicznych w warunkach polowych
oraz awaryjne źródło zasilania.
2. Platforma oraz stacja zasilania musi być w pełni sprawne, gotowe do natychmiastowego użycia
i muszą spełniać wszystkie parametry wskazane w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia stanowiącym załącznik nr 2 do SWZ.
3. Sprzęt musi być fabrycznie nowy, nieużywany, nieregenerowany, nienaprawiany, kompletny
i sprawny technicznie, a po uruchomieniu gotowy do użycia zgodnie z przeznaczeniem, wolny
od jakichkolwiek wad fizycznych oraz prawnych, dostarczony w oryginalnych bezzwrotnych opakowaniach zabezpieczających elementy przed uszkodzeniami mechanicznymi.
4. Zamawiający nie dopuszcza oferowania sprzętu powystawowego, demonstracyjnego
ani refabrykowanego.
5. Urządzenia muszą pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucji producenta na rynek Unii Europejskiej, co zapewnia pełne wsparcie gwarancyjne i techniczne. Sprzęt musi spełnić wszystkie obowiązujące w Unii Europejskiej i Polsce normy bezpieczeństwa, kompatybilności elektromagnetycznej oraz efektywności elektrycznej, co musi być potwierdzone stosownym oznakowaniem CE.
6. Wykonawca dostarczy po jednym komplecie urządzeń, o których mowa w pkt. 5.1 SWZ
do bezpośrednich Odbiorców przedmiotu umowy, którymi będą wskazane po niżej Oddziały Policji:
1) KWP w Łodzi, Oddział Prewencji Policji ul. Pienista 71, 91-001 Łódź.
2) KWP we Wrocławiu, Oddział Prewencji Policji ul. Gen. Iwana Połbina 1, 54-151 Wrocław
7. Wykonawca w zaproponowanej cenie sprzętu uwzględni wszelkie koszty związane z realizacją
niniejszej umowy w tym: koszty dostawy, wniesienia, podatki, opłaty celne, koszty opakowania, ewentualne upusty i rabaty, a także przeszkolenia personelu upoważnionego do obsługi urządzeń u odbiorców.
8. Zaoferowany sprzęt nie może być przewidziany przez producenta do wycofania z produkcji
lub sprzedaży, musi być wyprodukowany nie wcześniej niż 12 miesięcy przed datą dostawy
do bezpośrednich Odbiorców, musi pochodzić z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta
na rynek CE.
9. Wykonawca zobowiązany jest w dniu dostawy do uruchomienia urządzenia zgodnie
z dokumentacją techniczno – rozruchową, sprawdzenia poprawności działania urządzenia oraz do przeprowadzenia na własny koszt 2 godzinnego szkolenia produktowego, dla nie więcej niż 5 osób w siedzibie każdego Bezpośredniego Odbiorcy z osobna.
10. Szkolenie powinno obejmować co najmniej zakres dotyczący: bezpośredniego uruchomienia
i obsługi podstawowych funkcji urządzenia, zasad prawidłowej konserwacji i diagnostyki
oraz procedury przeprowadzenia aktualizacji oprogramowania. Realizacja szkolenia
jest wymogiem koniecznym do podpisania protokołu odbioru, o którym mowa § 2 ust. 2 i 3 wzoru umowy stanowiącym załącznik nr 5 do SWZ.
11. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały określone w załączniku nr 5 do SWZ – Wzorze umowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 38970000-5 - Badawcze, testowe i naukowe symulatory techniczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
30200000-1 - Urządzenia komputerowe
31158000-8 - Ładowarki
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208116 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208362 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208116 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Drony.net Ewa Lewandowska
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5711574703
7.3.3) Ulica: ul. gen. Władysława Sikorskiego 60E,
7.3.4) Miejscowość: Brodnica
7.3.5) Kod pocztowy: 87-300
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-10
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208116 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |