„Adaptacja pracowni ZSP Biała Rawska w ramach projektu „Bialscy uczniowie stawiają na praktykę”

ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BIAŁEJ RAWSKIEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00358525
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00358525/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-07-23 12:32
Lokalizacja
Biała Rawska, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6e84793e-c4d5-4f30-998a-114215f70392
Identyfikator
8351258449
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjneRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie okablowania komputerowegoRoboty malarskieKładzenie wykładzin elastycznychInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie burzenia

Wykonawcy

1 przyznane

NOVAREM PAWEŁ NARTOWSKI, KAROL MAZUR SPÓŁKA CYWILNAKielce, PL · lot 0
108 300 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358525 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Adaptacja pracowni ZSP Biała Rawska w ramach projektu „Bialscy uczniowie stawiają na praktykę”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZESPÓŁ SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH W BIAŁEJ RAWSKIEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000178940

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Kolejowa 9

1.5.2.) Miejscowość: Biała Rawska

1.5.3.) Kod pocztowy: 96-230

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki

1.5.7.) Numer telefonu: 501325937

1.5.8.) Numer faksu: 468159261

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zspbialarawska@wp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zspbialarawska.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6e84793e-c4d5-4f30-998a-114215f70392

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Adaptacja pracowni ZSP Biała Rawska w ramach projektu „Bialscy uczniowie stawiają na praktykę”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e84793e-c4d5-4f30-998a-114215f70392

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358525

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00122868/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 adaptacja pracowni

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Projekt nr FELD.08.08-IZ.00-0024/24, pn. „Bialscy uczniowie stawiają na praktykę”, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00309277

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZSP.26/9/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest adaptacja pracowni szkolnych (prace budowlane) w ramach projektu „Bialscy uczniowie stawiają na praktykę” dofinansowanego w ramach programu Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45314320-0 - Instalowanie okablowania komputerowego

45442100-8 - Roboty malarskie

45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 108300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 152625,04 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 108300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: NOVAREM Paweł Nartowski, Karol Mazur

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9592073924

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 108300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-19
2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane