Wymiana dystrybutorów paliw i systemu kasowo-zarządzającego oraz zakup tankomatu na stacji paliw zlokalizowanej przy ul. Jana Pawła II 59 w Sanoku
Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o .o.
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358590
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358590/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-07-23 12:43
- Lokalizacja
- Sanok, podkarpackie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-cbc1b675-6126-4088-8b3e-acff119972ed
- Identyfikator
- 6870005556
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pompy paliwoweAutomaty do sprzedaży towarówSystem sterowania i kontroliInstalacje dawkujące
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358590 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana dystrybutorów paliw i systemu kasowo-zarządzającego oraz zakup tankomatu na stacji paliw zlokalizowanej przy ul. Jana Pawła II 59 w Sanoku
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Sanockie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o .o.
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 370301150
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jana Pawła II 59
1.5.2.) Miejscowość: Sanok
1.5.3.) Kod pocztowy: 38-500
1.5.4.) Województwo: podkarpackie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL821 - Krośnieński
1.5.7.) Numer telefonu: 13 46 47 900
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@spgk.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.spgk.com.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-cbc1b675-6126-4088-8b3e-acff119972ed1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wymiana dystrybutorów paliw i systemu kasowo-zarządzającego oraz zakup tankomatu na stacji paliw zlokalizowanej przy ul. Jana Pawła II 59 w Sanoku2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-cbc1b675-6126-4088-8b3e-acff119972ed
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358590
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00321324
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IDZ.261.1.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 195000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest wymiana dystrybutorów paliw i systemu kasowo-zarządzającego oraz zakup tankomatu na stacji paliw zlokalizowanej przy ul. Jana Pawła II 59 w Sanoku.
2. Szczegółowe informacje zawarte są w rozdziale IV SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 42122180-5 - Pompy paliwowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
42933300-8 - Automaty do sprzedaży towarów
42961000-0 - System sterowania i kontroli
42993200-5 - Instalacje dawkujące
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
W przedmiotowym postępowaniu do terminu składania ofert nie złożono żadnej oferty.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |