„Modernizacja magazynu ZZM przy ulicy Kościuszki 138 w Katowicach”
ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358615
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358615/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 12:47
- Lokalizacja
- Katowice, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e1439864-f5bd-4d54-bed5-366d850d41a5
- Identyfikator
- 6340015570
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358615 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Modernizacja magazynu ZZM przy ulicy Kościuszki 138 w Katowicach”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD ZIELENI MIEJSKIEJ W KATOWICACH
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003545711
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Tadeusza Kościuszki 138
1.5.2.) Miejscowość: Katowice
1.5.3.) Kod pocztowy: 40-523
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL22A - Katowicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zzm.katowice.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zzmkce.bip.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zzm.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Modernizacja magazynu ZZM przy ulicy Kościuszki 138 w Katowicach”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e1439864-f5bd-4d54-bed5-366d850d41a5
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358615
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00106503/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.16 „Modernizacja magazynu ZZM przy ulicy Kościuszki 138 w Katowicach”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00316020
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: NZI.261.16.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Modernizacja magazynu ZZM przy ulicy Kościuszki 138 w Katowicach”
2. W ramach przedmiotu zamówienia będą realizowane dwa zadania, tj.:
1) związane z elementami inwestycyjnymi określonymi w Decyzji pozwolenia na budowę RBDEC – 0323/2026 z dnia 3 czerwca 2026 roku oraz Zaświadczenia RBZ-0899/2026 z dnia 28 maja 2026 roku,
2) roboty remontowe nie wymagające zgłoszenia lub występowania o pozwolenia na budowę.
Zakres prac inwestycyjnych i prac remontowych zostały rozgraniczone w przedmiarze robót jako „Rozdział 1” i „Rozdział 2”.
3. Lokalizacja - Województwo śląskie, miasto Katowice, Województwo śląskie, powiat Katowice, gmina Katowice, ul. Kościuszki 138. Obiekt zlokalizowany na działce: 20/126; KM 33; obręb 0003 Właściciel - Miasto Katowice, w administracji Zakładu Zieleni Miejskiej w Katowicach.
4. Celem zadania jest modernizacja magazynu Zakładu Zieleni Miejskiej przy ulicy Kościuszki 138 w Katowicach, z uwzględnieniem zaleceń konserwatorskich Miejskiego Konserwatora Zabytków, umożlIwiający dostęp do strefy magazynowej, usprawnienie załadunku i rozładunku towarów za pomocą sprzętu mechanicznego, zabezpieczenie towarów przed warunkami atmosferycznymi, usunięcie zagrzybień ścian i pylenia posadzki.
5. Zakres robót obejmuje: wykonanie prac rozbiórkowych, nadproży, nowego wejścia i bramy wjazdowej; wykonanie utwardzenia terenu, zakup i montaż wiaty, ułożenie posadzki wraz z nowymi tynkami, zabezpieczonymi przed zagrzybieniem po uprzednim usunięciu starych tynków, wykonanie częściowe nowych powłok malarskich ścian.
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i wymagania związane z jego wykonaniem określa Załącznik Nr 10 do SWZ, w tym: 1) Przedmiar robót, 2) Opis techniczny z Informacją BIOZ, 3) Rysunki techniczne i konstrukcyjne, 4) Specyfikacje techniczne wykonania i odbioru robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111000-8 - Roboty w zakresie burzenia, roboty ziemne
45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
1. Uzasadnienie prawneArt. 255 pkt 1 ustawy Prawo zamówień publicznych (tj. Dz.U. z 2026r. poz. 793), tj. „nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
2. Uzasadnienie faktyczne
Do dnia składania ofert tj. 23 lipca 2026 roku do godz. 10:00 nie złożono żadnej oferty ww. postępowania.
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |