Dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie nowego systemu wideokonferencyjnego oraz rozbudowę i rekonfigurację istniejącego systemu sterowania salą konferencyjną dla potrzeb INiG-PIB–2 zadania

Instytut Nafty i Gazu- Pań stwowy Instytut Badawczy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00358636
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00358636/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-07-23 12:52
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-92571fd0-b59c-4249-bfa8-d3e73f1e2c5d
Identyfikator
6750001277
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Różne pakiety oprogramowania i systemy komputeroweUsługi instalowania urządzeń komputerowychSystem sterowania i kontroliUsługi instalowania systemów sterowania i kontroli

Wykonawcy

1 przyznane

NETWORKERS.PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 0
223 186,75 PLN

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358636 z dnia 2026-07-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie nowego systemu wideokonferencyjnego oraz rozbudowę i rekonfigurację istniejącego systemu sterowania salą konferencyjną dla potrzeb INiG-PIB–2 zadania

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Instytut Nafty i Gazu- Pań stwowy Instytut Badawczy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000023136

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Lubicz

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-503

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@inig.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.inig.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://inig.ezamawiajacy.pl/pn/inig/demand/303095/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych w dziedzinie nafty i gazu w ramach nauk przyrodniczych i techniczych

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa, instalacja, konfiguracja i uruchomienie nowego systemu wideokonferencyjnego oraz rozbudowę i rekonfigurację istniejącego systemu sterowania salą konferencyjną dla potrzeb INiG-PIB–2 zadania

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-92571fd0-b59c-4249-bfa8-d3e73f1e2c5d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358636

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00322371

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DZ 2710-13/26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 200000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 1: dostawa do Instytutu Nafty i Gazu – Państwowego Instytutu Badawczego w Krakowie przy ul. Lubicz 25A, instalacja, konfiguracja i uruchomienie nowego systemu wideokonferencyjnego.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 1 znajduje się w Załączniku nr 1 do SWZ. Oferowane produkty w zadaniu muszą być nieużywane oraz pochodzić z legalnego kanału dystrybucji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

51611100-9 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych

42961000-0 - System sterowania i kontroli

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.) Wartość części: 180000 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie nr 2: rozbudowa, rekonfiguracja oraz integracja istniejącego systemu sterowania salą konferencyjną przy ul. Lubicz 25A w Krakowie opartego na platformie Creator Professional Multimedia Control System.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla zadania nr 2 znajduje się w Załączniku nr 2 do niniejszej SWZ. Oferowane produkty w zadaniu muszą być nieużywane oraz pochodzić z legalnego kanału dystrybucji.

4.5.3.) Główny kod CPV: 51611100-9 - Usługi instalowania urządzeń komputerowych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48900000-7 - Różne pakiety oprogramowania i systemy komputerowe

42961000-0 - System sterowania i kontroli

51900000-1 - Usługi instalowania systemów sterowania i kontroli

4.5.5.) Wartość części: 20000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 223186,75 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223186,75 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 223186,75 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: networkers.pl Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: PL 6772325521

7.3.3) Ulica: oś. Centrum B 7

7.3.4) Miejscowość: Kraków

7.3.5) Kod pocztowy: 31-927

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 223186,75 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

W przedmiotowym postępowaniu dla zadania nr 2 nie została złożona żadna oferta.

2026-07-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy