Roboty budowlane polegające na poprawie dostępności szkół podstawowych w gminie Rawicz
GMINA RAWICZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358667
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358667/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 12:58
- Lokalizacja
- Rawicz, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-e0100ff9-edeb-46e0-ac7e-0fed056aa077
- Identyfikator
- 6991871057
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358667 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Roboty budowlane polegające na poprawie dostępności szkół podstawowych w gminie Rawicz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RAWICZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 411050729
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego 21
1.5.2.) Miejscowość: Rawicz
1.5.3.) Kod pocztowy: 63-900
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL417 - Leszczyński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@rawicz.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: bip.rawicz.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/13247031.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Roboty budowlane polegające na poprawie dostępności szkół podstawowych w gminie Rawicz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e0100ff9-edeb-46e0-ac7e-0fed056aa077
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358667
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00045773/12/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.8 Roboty budowlane w obiektach szkół podstawowych.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego (EFRR) w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021 - 2027; Priorytet 5: Działanie 5.1 Poprawa równego dostępu do wysokiej jakości kształcenia, szkolenia i uczenia się przez całe życie poprzez wsparcie infrastruktury edukacyjnej.2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00283434
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ON-ZP.2710.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
2. Przedmiot zamówienia dla części 1 obejmuje wykonanie robót budowlanych obejmujących przebudowę toalet oraz malowanie Sali wyciszeń w ZSP1 w Rawiczu zgodnie z zakresem i zapisami zawartymi w specyfikacji wraz z załącznikami w ramach zadnia budżetowego pn.: „Wsparcie infrastruktury i poprawa dostępności szkół podstawowych w gminie Rawicz”.1) Zakres prac przy realizacji zamówienia, obejmuje wykonanie wszelkich robót budowlanych zgodnie
z załączonymi przedmiarami wraz z kosztorysami zerowymi oraz obowiązującymi przepisami, w szczególności:
w zakresie robót branży budowlanej:
- roboty przygotowawcze i zabezpieczające,
- roboty rozbiórkowe,
- izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, warstwa wyrównawcza z zaprawy cementowej,
- wykonanie nowej posadzki,
- przebicie otworu pod nowe drzwi wraz z obsadzeniem nadproży,
- gładzie gipsowe i tynki zwykłe,
- malowanie dwukrotne ścian i sufitów farbami silikonowymi i emulsyjnymi (aranżacja kolorystyczna do uzgodnienia z Zamawiającym),
- wykonanie ścianki działowej z płyt gipsowo - kartonowych na rusztach metalowych pojedynczych
z pokryciem obustronnym,
- dostawa i montaż drzwi akustycznych 32db KPL, drzwi do toalet,
- tynki wewnętrzne zwykłe i gipsowe,
- gruntowanie podłoży – ściany i sufity,
- przygotowanie podłoży pod okładziny z płytek (ściany i posadzka, aranżacja kolorystyczna do uzgodnienia z Zamawiającym),
- licowanie ścian i posadzek płytkami na klej,
- dostawa i montaż nowych drzwi, przegrody łazienkowe HPL,
- wyposażenie toalet: biały montaż, lustra, uchwyty dla niepełnosprawnych (aranżacja kolorystyczna do uzgodnienia z Zamawiającym),
- wywiezienie i utylizacja gruzu
w zakresie robót branży elektrycznej:
- prace przygotowawcze i rozbiórkowe,
- dostawa i montaż opraw oświetleniowych, panel LED,
- pomiary m.in.: rozdzielnic, rezystencji izolacji elektrycznej, instalacji skuteczności zerowania, natężenia oświetlenia,
w zakresie robót branży sanitarnej:
- prace przygotowawcze i demontażowe,
- instalacja kanalizacji sanitarnej : rurociągi PCV o śr. 110mm,
- instalacja wodociągowa : rurociągi z tworzyw sztucznych o śr. 16mm, 20mm,
- próby szczelności instalacji, dezynfekcja rurociągów instalacji wodociągowej,
- biały montaż m.in. : toalety, pisuary, toaleta dla niepełnosprawnych, umywalki, baterie,
- instalacja wentylacji mechanicznej: wentylator kanałowy, przewody, anemostaty, kratki wentylacyjne
pozostałe prace towarzyszące prawidłowemu wykonaniu robót w tym przede wszystkim wywiezienie
i utylizacja gruzu oraz prace porządkowe.
UWAGA! Aranżację wnętrza toalet wykonawca uzgodni z dyrektorem ZSP1.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45262522-6 - Roboty murarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 164076,82 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
3. Przedmiot zamówienia dla części 2 obejmuje wykonanie robót budowlanych obejmujących adaptację sal lekcyjnych na gabinet zajęć rewalidacyjnych, gabinet terapii logopedycznej i pracownię terapii sensorycznej, modernizację świetlicy szkolnej na zajęcia terapeutyczne w SP4 w Rawiczu zgodnie z zakresem i zapisami zawartymi w specyfikacji wraz z załącznikami w ramach zadnia budżetowego pn.: „Wsparcie infrastruktury i poprawa dostępności szkół podstawowych w gminie Rawicz”.2) Zakres prac przy realizacji zamówienia, obejmuje wykonanie wszelkich robót budowlanych zgodnie
z załączonymi przedmiarami wraz z kosztorysami zerowymi oraz obowiązującymi przepisami, w szczególności:
w zakresie robót branży budowlanej:
- roboty przygotowawcze i zabezpieczające,
- roboty rozbiórkowe,
- cyklinowanie oraz lakierowanie posadzki wraz z uzupełnieniem ubytków,
- gruntowanie podłoży – ściany i sufity,
- gładzie gipsowe i tynki zwykłe
- malowanie dwukrotne ścian i sufitów farbami emulsyjnymi (aranżacja kolorystyczna do uzgodnienia z Zamawiającym),
- wykonanie ścianki działowej z płyt gipsowo - kartonowych na rusztach metalowych pojedynczych
z pokryciem obustronnym
- dostawa i montaż drzwi aluminiowych,
- dostawa i montaż ścianki szklanej wraz z drzwiami
- izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, warstwa wyrównawcza z zaprawy cementowej,
- wykonanie nowej posadzki
- posadzka z PCV rulonowa (zgrzewanie, klejenie)
- wywiezienie i utylizacja gruzu
pozostałe prace towarzyszące prawidłowemu wykonaniu robót w tym przede wszystkim wywiezienie
i utylizacja gruzu oraz prace porządkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45262522-6 - Roboty murarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 255852,56 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
4. Przedmiot zamówienia dla części 3 obejmuje wykonanie robót budowlanych obejmujących wykonanie toalet dla osób ze szczególnymi potrzebami w SP5 w Rawiczu zgodnie z zakresem i zapisami zawartymi w specyfikacji wraz z załącznikami w ramach zadnia budżetowego pn.: „Wsparcie infrastruktury i poprawa dostępności szkół podstawowych w gminie Rawicz”.3) Zakres prac przy realizacji zamówienia, obejmuje wykonanie wszelkich robót budowlanych zgodnie
z załączonymi przedmiarami wraz z kosztorysami zerowymi oraz obowiązującymi przepisami, w szczególności:
w zakresie robót branży budowlanej:
- roboty przygotowawcze i zabezpieczające,
- roboty rozbiórkowe,
- izolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, warstwa wyrównawcza z zaprawy cementowej,
- wykonanie nowej posadzki
- przebicie otworu pod nowe drzwi wraz z obsadzeniem nadproży
- gładzie gipsowe i tynki zwykłe
- malowanie dwukrotne ścian i sufitów farbami emulsyjnymi (aranżacja kolorystyczna do uzgodnienia z Zamawiającym),
- tynki wewnętrzne zwykłe i gipsowe,
- gruntowanie podłoży – ściany i sufity,
- przygotowanie podłoży pod okładziny z płytek (ściany i posadzka),
- licowanie ścian i posadzek płytkami na klej,
- dostawa i montaż nowych drzwi do łazienek,
- wyposażenie toalet: biały montaż, lustra, pojemniki na mydło, podajniki na ręczniki, kosze, uchwyty dla niepełnosprawnych (aranżacja kolorystyczna do uzgodnienia z Zamawiającym),
- wywiezienie i utylizacja gruzu
w zakresie robót branży elektrycznej:
- prace przygotowawcze i rozbiórkowe,
- dostawa i montaż opraw oświetleniowych,
- elektryczny podgrzewacz wody,
- pomiary m.in.: rozdzielnic, rezystencji izolacji elektrycznej, instalacji skuteczności zerowania, natężenia oświetlenia,
w zakresie robót branży sanitarnej:
- prace przygotowawcze i demontażowe,
- instalacja kanalizacji sanitarnej i wodociągowej,
- próby szczelności instalacji, dezynfekcja rurociągów instalacji wodociągowej,
- biały montaż m.in. : toalety, pisuary, toaleta dla niepełnosprawnych, umywalki, umywalka dla niepełnosprawnych, baterie,
- instalacja wentylacji : wentylator kanałowy, przewody, anemostaty, kratki wentylacyjne,
- kratki ściekowe
pozostałe prace towarzyszące prawidłowemu wykonaniu robót w tym przede wszystkim wywiezienie
i utylizacja gruzu oraz prace porządkowe.
UWAGA! Aranżację wnętrza toalet wykonawca uzgodni z dyrektorem SP5.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45262522-6 - Roboty murarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432111-5 - Kładzenie wykładzin elastycznych
45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 44692,12 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
5. Przedmiot zamówienia dla części 4 obejmuje wykonanie robót budowlanych obejmujących odbudowę zniszczonych podjazdów, adaptację magazynku na świetlicę wraz z częścią terapeutyczną w SP w Sierakowie zgodnie z zakresem i zapisami zawartymi w specyfikacji wraz z załącznikami w ramach zadnia budżetowego pn.: „Wsparcie infrastruktury i poprawa dostępności szkół podstawowych w gminie Rawicz”.4) Zakres prac przy realizacji zamówienia, obejmuje wykonanie wszelkich robót budowlanych zgodnie
z załączonymi przedmiarami wraz z kosztorysami zerowymi oraz obowiązującymi przepisami, w szczególności:
w zakresie robót branży budowlanej:
- roboty przygotowawcze i zabezpieczające,
- roboty rozbiórkowe,
- roboty murowe,
- wykonanie nowej posadzki
- posadzka z PCV rulonowa (zgrzewanie, klejenie)
- przebicie otworu pod nowe drzwi wraz z obsadzeniem nadproży
- gruntowanie podłoży – ściany i sufity,
- gładzie gipsowe i tynki zwykłe
- malowanie dwukrotne ścian i sufitów farbami emulsyjnymi (aranżacja kolorystyczna do uzgodnienia z Zamawiającym),
- dostawa i montaż nowych drzwi zewnętrznych wraz z ościeżnicą, samozamykacz oraz wymiana pękniętej szyby w oknie,
- likwidacja progu,
- wywiezienie i utylizacja gruzu,
- uzupełnienie tynków,
- przygotowanie powierzchni zewnętrznej oraz malowanie farbą silikonową (aranżacja kolorystyczna do uzgodnienia z Zamawiającym),
- okładziny murków z płyt lastrykowych po uprzednim wykonaniu spadków,
- okładziny nawierzchni z płytek lastrykowych,
- malowanie balustrad,
w zakresie robót branży elektrycznej:
- prace przygotowawcze i rozbiórkowe,
- zmiana miejsca usytuowania oświetlenia,
pozostałe prace towarzyszące prawidłowemu wykonaniu robót w tym przede wszystkim wywiezienie
i utylizacja gruzu oraz prace porządkowe.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia
45214000-0 - Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów budowlanych związanych z edukacją i badaniami
45262512-3 - Kamieniarskie roboty wykończeniowe
45262522-6 - Roboty murarskie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45320000-6 - Roboty izolacyjne
45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne
45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne
45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45410000-4 - Tynkowanie
45420000-7 - Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych
45432000-4 - Kładzenie i wykładanie podłóg, ścian i tapetowanie ścian
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
45442100-8 - Roboty malarskie
45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe
45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne
4.5.5.) Wartość części: 91179,30 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na postawie art. 222 ust. 4 ww. ustawy, Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości:
część 1 – 124 999,99 zł brutto
W niniejszym postępowaniu złożono dla cz. 1: 3 oferty (oraz 1 ofertę dodatkową). Wszystkie oferty złożone w niniejszym postepowaniu przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty dla każdej z części.
Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 186244,55
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 327291,93
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na postawie art. 222 ust. 4 ww. ustawy, Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości:
część 2 – 217 721,89 zł brutto
W niniejszym postępowaniu złożono dla cz. 2: 2 oferty (oraz 1 ofertę dodatkową). Wszystkie oferty złożone w niniejszym postepowaniu przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty dla każdej z części.
Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 268772,64
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 383600,10 PLN
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na postawie art. 222 ust. 4 ww. ustawy, Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości:
część 3 – 39 589,21 zł brutto
W niniejszym postępowaniu złożono dla cz. 3: 3 oferty (oraz 1 ofertę dodatkową). Wszystkie oferty złożone w niniejszym postepowaniu przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty dla każdej z części.
Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 67768,60 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 120257,10
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Działając na postawie art. 222 ust. 4 ww. ustawy, Zamawiający udostępnił na stronie internetowej prowadzonego postępowania informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie niniejszego zamówienia w wysokości:
część 4 – 85 612,32 zł brutto
W niniejszym postępowaniu złożono dla cz. 4: 2 oferty (oraz 1 ofertę dodatkową). Wszystkie oferty złożone w niniejszym postepowaniu przewyższają kwotę jaką Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie może zwiększyć kwoty do ceny najkorzystniejszej oferty dla każdej z części.
Mając na uwadze powyższe, zachodzi przesłanka do unieważnienia przedmiotowego postępowania na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.
SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 115199,76 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 134055,24 PLN
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |