Poprawa przejezdności na drogach żwirowych i gruntowych na terenie Gminy Grabówka
Gmina Grabówka
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00358735
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00358735/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-07-23 13:12
- Lokalizacja
- Zaścianki, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-105c2acc-6639-4224-a05d-e88b56377a7a
- Identyfikator
- 2030001235
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Roboty w zakresie naprawy drógRoboty w zakresie kształtowania dróg i autostradRówniarki drogoweRoboty w zakresie nawierzchni dróg
Wykonawcy
1 przyznane
P.H.U. HYDRO-BUD Lulewicz BogdanZabłudów, PL · lot 0
484 874 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00358735 z dnia 2026-07-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa przejezdności na drogach żwirowych i gruntowych na terenie Gminy Grabówka
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Grabówka
1.3.) Oddział zamawiającego: Urząd Gminy Grabówka
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 529978526
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Szosa Baranowicka 58/1
1.5.2.) Miejscowość: Zaścianki
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-521
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@gminagrabowka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.gminagrabowka.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-105c2acc-6639-4224-a05d-e88b56377a7a1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa przejezdności na drogach żwirowych i gruntowych na terenie Gminy Grabówka2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-105c2acc-6639-4224-a05d-e88b56377a7a
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00358735
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-07-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00054102/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.6 Profilowanie dróg gminnych wraz z wbudowaniem kruszywa w korpus drogi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00282356
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.5.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych pn.: „Poprawa przejezdności na drogach żwirowych i gruntowych na terenie Gminy Grabówka” realizowanych w okresie 12 miesięcy od daty podpisania umowy.
Miejsce realizacji przedmiotu zamówienia obejmuje miejscowości: Grabówka, Zaścianki, Sobolewo, Henrykowo oraz Sowlany.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45112730-1 - Roboty w zakresie kształtowania dróg i autostrad
43221000-8 - Równiarki drogowe
45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 378931,80 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 484874,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 484874,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: P.H.U. HYDRO-BUD Lulewicz Bogdan
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 96601871
7.3.3) Ulica: I-szej Dywizji 51
7.3.4) Miejscowość: Zabłudów
7.3.5) Kod pocztowy: 16-060
7.3.6.) Województwo: podlaskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-07-23
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 484874,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące
| 2026-07-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |